2737
2734

بچه ها یکی از اقوام نزدیک من با برادر و زن داداشش توافقی یه معامله  کردن حالا ب مشکل برخوردن

قضیه از این قراره که موضوع ور مورد یه ماشینه که چندسال توی پارکینگ بوده و بخاطر بدهیاش نتونستن بیرون بیارن تا اینکه داداشش میگه من کاراشو میکنم و بعد ازتون میخرمش اونام رضایت زبونی میدن و مدارک ماشینو میدن دستش

ماشین بنام زن داداشه بوده  و اوایل واسه هرکاری مجبور میشده با برادرشوهرش بره دنبال کارا که همشم به خرج برادر شوهره بوده تا اینکه خودش خسته میشه و یه وکالت کاری بهش میده و برادرشوهرش ماشینو ازاد میکنه

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

ولی وقتی که خرشون از پول گذشت قیمت ماشینو تغییر دادن و بردن بالا

برادرشوهرشم گفت من با این قیمت نمیخوام بیایید تموم مخارج منو پرداخت کنید و ماشینو پس بگیرید 

ولی زن داداشش رفته به جرم خیانت درامانت و سودجویی ازش شکایت کرده حالا چجوری ثابت کنه که بهش تهمت زدن

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.