2733
2739
عنوان

اگرخواستگارتون.....

321 بازدید | 28 پست

اگرخواستگارتون کسی باشه که بیادبهتون همه چیوصادقانه بگه ومثلا بگه من قبلافیلمای س ک س ی نگاه میکردم و باچندنفر به صورت چت درارتباط بودم اماهیچ وقت حضوری باکسی نبودم وهیچ کدوم ازاینکارهارودیگه تکرارنمیکنم بعدازازدواج حاضرید باهاش ازدواج کنید؟ اعتمادمیکنیدبهش؟😶

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه کسی که عادتش شده نمیتونه اینکارو ترک کنه مگه اینکه توبه ی واقعی کرده واین که به شما گفته اشتباه بوده چون گفتن گناه خودش گناهه پس نشون میده توبه نکرده وداره برای راضی کردن شما اینکارو میکنه

بستگی داره به طرف... 

به نظرت ممکنه دیگه اونکارارونکنه؟؟

آخه میگه من اوج نیازم بوده ومجبوربودم بادخترا س ک س چت کنم اما ازدواج کنم دیگه اینکاررارونمیکنم.

امامن خودم حس میکنم ممکنه عادت کرده باشه به اینکار😐😐

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
2738
چقدر یه پسر باید ساده باشه که اعتراف کنه😐😐من باشم قبول نمیکنم،چون ترجیح میدم طرفم زرنگ باشه تا پخم ...

صداقت خنگی نیست...اعتماددادن به طرف مقابله

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏

شماها فکر میکنین پسرا تو صومعه بزرگ میشن 😃 

اینقدر پسر جماعت تخس که خدا میدونه 

😂😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706