2733
2739
عنوان

در راستای تاپیک برادرشوهرم و وابستگیش به من+مشکلاتمون

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 65 پست

یه مدت تاپیک های سریالی مد شده یه تاپیکی  می زنن طوری که باید ادامه اش هر روز بگه چی شد چیکار کردن که وسط سریال و جاهای حساسش دیگه استاتراش گم میشن هممون می مونیم تو خماری خلاقیتشون این که پایانش مثل فیلمای جشنواره ای باز باشه مث فریب خورده بدبخت

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربری قبلیش  chicago  بود تمام تاپیک های که میزد راجبه این مشکلش بود 

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               
2728

خودش هم خواست که بترکه 

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               

من تو تاپیک های غصه دار ترجیح می دم سرکار باشیم دروغ بگن ولی اون مشکلات و زندگیا واقعی نباشن میشینم باهاشون گریه می کنم و افسرده میشم 😢

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊

بعضی  از تایپیک  ها دروغ  بودنشون  آدم  رو عصبانی  نمیکنه  خوشحال  میکنه 

ایشالله  که دروغ  بوده 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2738
چند تا دکتر از سایت که با این بیماری اشنا بودن و هزینه هایی که استاتر گفت و اینا معلوم شد دروغ میگه

عزیزم اون کسایی که اون حرفو زدن دکتر نبودن یه سری اطلاعات از سرچ کردن تو نت داشتن

من خودم دانشجو بزشکیم و یه عده که بهشون مشاوره کنکور میدم میشناسن منو.و واقعا هدفم از اون تابیک صرف درد دل بود نه چیز دیگه.و الان واقعا بشیمون شدم.

تعطیل شدن تابیک هم درخواست خودم بود چون اطلاعت خاانواده همسرمو داده بودم

کاربری قبلیمو ترکوندم.نپرس چرا. 
اونطور ک معلومه بچه ها دروغاشو دراوردن

جدی😦

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
من واقعیتو نوشتم نمیدونم چی بگم دیگه واقعا. جواب سوالاشونو دادم تو یه تابیک.

سلام اریا الان پیش شماست؟میخواین بیمارستان روانی بستریش کنین؟

سلام اریا الان پیش شماست؟میخواین بیمارستان روانی بستریش کنین؟

الان خونست عزیزم

هفته بعد از عید نوبت دکتر داریم که تشخیص بده باید چیکار کنیم..

کاربری قبلیمو ترکوندم.نپرس چرا. 
2706