2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من که سریع پولو دراوردم رفتم خرید خونه.اینقدرم بالا رفته بود که فک کنم برا بقیش ماشین وبفروشیم وخونه ...

ماشینو نفروش دیگه هرگز نمی تونی با این اوضاع ماشین بخریا ماشین هم واجبه

آره تا جایی که بتونیم جلو فروشو میگیرم.ممنون

منم تو فکر خرید خونه هستم ولی پولمون خیلی کمه ما هم پارسال پولمون سپرده کردیم خیلی خیلی ضرر کردیم الان پولمون تو دستمونه به نظرت ایام عیدی میشه خونه خرید؟میخوایم تو روستای اطراف اصفهان بخریم چون پولمون تو شهر اصلا نمیرسه. چند جا دیدیم خیلی گیج شدم شوهرم خیلی نه میاره نمیدونم چه کار کنم‌ . یه کلنگی مخروبه دیدیم اندازه پولمون با متراژ بالا تو یه شهر کوچیک اطراف اصفهان با سند شش دنگ شوهرم میگه نه خیلی خرابس محلش هم خوب نیست یه خونه دیدیم تمیز قابل سکونت اما قولنامه ای

منم تو فکر خرید خونه هستم ولی پولمون خیلی کمه ما هم پارسال پولمون سپرده کردیم خیلی خیلی ضرر کردیم ال ...

فک کنم یه بار دیگه هم تاپیک زده بودی.برو پرند که اطراف تهرانه ببین.رو به رشده.یک آپارتمان مسکن مهرش که کلید تحویل وآمادس بگیر.وامم روش داره.مترو هم میکشن.بهتر از روستای اطراف اصفهانه.

باور کن اینا خیلی بیشتر از حتی خود اص

2706