2733
2739
عنوان

هپارین گرونه؟

486 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها، آزمایشم نشون داده که غلظت خون دارم و باید تو بارداری هپارین یا داروهای شبیه اونو تزریق کنم، تو نی نی سایت خوندم بعضی ها میگفتن ماهی ۳ میلیون خرج داروهاشون میشده، نمیدونم درسته یا نه؟ میخوام بدونم قیمتش چطوره؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
من کل بارداریمو انوکسی پارین و هپارین میزنم  فک کنم ازاد دونه 15تومنه با دفترچه پنج تومن

خب تو کل ۹ ماه چند تا مصرف کردی؟

روزی یکی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اگه مشکل انعقاد خون داری باید آمپول بزنی.انعقاد خون با غلظت خون فرق میکنه.منم مشکل انعقادی داشتم.تازه اگه هنوز باردار نیستی مشکل انعقادی درمان داره.من تحت نظر بودم و سه ماه قبل بارداریم مشکل انعقادیم با دارو برطرف شد و بعد هم تو بارداری از هفته ی شش تا ۱۲ آمپول انوکساپارین و قرص آسپرین مصرف کردم که هر بسته آمپول دو تا داخلشه که با دفترچه تامین اجتماعی بسته ای ۴۵۰۰ تومن میشه ولی آزادش ۳۵۰۰۰ تومنه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
اولهای بارداریم دوتا هپارین میگرفتم تقریبا بیست روز  بعد روزی یه انوکسی پارین  الان رفتم ...

آهان، پس اونطوری هم نیست که میگن ماهی ۳ تومن هزینه شه، با دفترچه تو کل بارداری زیر ۲ تومن میشه اگه روزی یکی لازم داشته باشی

من باردار نیستم، سقط کردم و گفتن علتش این بوده، فعلا دکتر اسپرین داده و گفته وقتی باردار شدی بیا که برات این داروهارو تجویز کنم

عزیزم اگه مشکل انعقاد خون داری باید آمپول بزنی.انعقاد خون با غلظت خون فرق میکنه.منم مشکل انعقادی داش ...

نمیدونم دقیق، غلظت خون داشتم ولی بعدش یه آزمایش انعقاد خون دادم که انگار ژن رو می سنجید و ۷۰۰ پول آزمایش شد، گفتن ژنت هتروزیگوته، حالا فعلا که آسپرین داده

2740
نمیدونم دقیق، غلظت خون داشتم ولی بعدش یه آزمایش انعقاد خون دادم که انگار ژن رو می سنجید و ۷۰۰ پول آز ...

منم آزمایش های سقط مکرر و دادم که معلوم شد مشکل انعقادی دارم.آزمایش های ایمنی و انعقادی و کاریوتایپ.

منم آزمایش هام نزدیک دو تومن شد.

ولی هزینه درمانم خیلی کم شد.من هموسیستئین و پروتئین اس خونم مشکل داشت که با دو ماه خوردن فولیک اسید و ویتامین b6 و آمپول b12 خدا رو شکر نرمال شد و بعدش هم که باردار شدم تا ۱۲ هفته آمپول انوکساپارین و آسپرین استفاده کردم و بعدش دکترم کم کم قطع کرد.

منم آزمایش های سقط مکرر و دادم که معلوم شد مشکل انعقادی دارم.آزمایش های ایمنی و انعقادی و کاریوتایپ. ...

مگه مشکل انعقادی با دارو حل میشه؟

من فک میکردم فقط میشه با آسپرین کنترلش کرد و تو بارداری هم با هپارین از سقط جلوگیری کرد

آخه ژنو که نمیشه تغییر داد

مگه مشکل انعقادی با دارو حل میشه؟ من فک میکردم فقط میشه با آسپرین کنترلش کرد و تو بارداری هم با هپا ...

بله قابل درمانه به راحتی مشکل انعقادی یه مشکل خونی و هورمونیه و اصلا ربطی به ژنتیک نداره من دو تا فاکتور خونم یعنی هموسیستئین و پروتئین اس مشکل داشت که باعث مشکل انعقادیم شده بود سه ماه دکترم واسم فولیک اسید و قرص b6 و آمپول b12 تجویز کرد با همین داروهای ارزون به راحتی بعد سه ماه وقتی دوباره آزمایش دادم فاکتور های خونیم نرمال شدن و دکترم بهم اجازه ی بارداری داد تقریبا دو ماه بعدش باردار شدم و آسپرین و آمپول انوکساپارین و فقط تا هفته ی ۱۲ اونم محض احتیاط بهم داد و بعدم قطع کردم.خدا رو صد هزار مرتبه شکر تا الان بارداریم خوب پیش رفته.

بله قابل درمانه به راحتی مشکل انعقادی یه مشکل خونی و هورمونیه و اصلا ربطی به ژنتیک نداره من دو تا فا ...

خداروشکر، چه دکتر حاذقی، منم دارم دکترمو عوض میکنم، شاید این دکترم راه درمانی پیشنهاد بده و فقط به اسپرین اکتفا نکنه

خداروشکر، چه دکتر حاذقی، منم دارم دکترمو عوض میکنم، شاید این دکترم راه درمانی پیشنهاد بده و فقط به ا ...

انشاالله خیره عزیزم