2733
2734
عنوان

خانما میشه خودم موهامو رنگ بزارم؟

158 بازدید | 10 پست

میشه خودم رنگ رو بزارم...فعلا کسی نیس بزاره...شوهرمم شبا دیر میاد این چند روز ام حسابی خسته ست...میشه خودم بزارم؟؟میشه اگه تا به حال انجام دادین توضیح بدین....و اینکه ترکیب کردن رنگ چجوریه....یه تیوب رنگ کامل بعد اکسیدان اضافه کنم غلضت اش مثل ماست باشه خوبه؟؟من موهام بلنده به زور یه رنگ کامل میرسه واسه همون گفتم همه رنگ رو بریزم😉حالا راه حلی دارین برام

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره مث ماست بشه خوبه

موهاتو ب دو قسمت تقسیم کن بعد ی قسمتو باز ب تیکه های کوچیکتر تقسیم کن و با برس رنگشون کن

هم از رو رنک بزن هم از زیر ک قشنک رنگ بگیره

اخرشم با دست /البته حتما دستکش بپوش/ موهاتو بمال ب هم ک خووب رنگ بگیره همش

2731

اره همین کارو بکن 

کم کم موهاتو بردار یکم بزن روش بعد دو سه ردیف شونه شون کن ک یک دست بشه در انتهام اگه تونستی شونه بزن همه جاشو و با دستت ماساژ بده اروم و یه پلاستیک بکش رو سرت نیم ساعت نهایتا 40 دیقه بمونه و بشور 

روی موی تمیز بهتر رنگ میگیره 

مرسی از همگی...پس تقسیم میکنم تا اونجا که میشه با فرچه...بقیه اش هم با دستم مثل شامپو میمالم..خیلی ممنونم خانما

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏

بچه ها موهای پشت سر که آدم نمیبینه چطور رنگ بذاریم؟منم میخام برای اولین بار خودم رنگ بذارم و اینکه موهام رو رنگ مشکی کرده بودم بنظرتون رنگ میگیره؟

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
بچه ها موهای پشت سر که آدم نمیبینه چطور رنگ بذاریم؟منم میخام برای اولین بار خودم رنگ بذارم و اینکه م ...

از پشت شروع کن موهاتو کم کم بردار بعد بیا جلو کاری نداره

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
2738
از پشت شروع کن موهاتو کم کم بردار بعد بیا جلو کاری نداره

آهان فهمیدم.موهام و مشکی رنگ کرده بودم بنظرت روش رنگ میگیره؟

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔