2733
2734

سال سختی بود ولی در کل ارزش  داشت عروسی کردمو خدا یه نینی بهم داد مشکلات مالی بابام حل شد ارزوی ۹۸ اینه سالم و سلامت پسرمو بغل بگیرم😍😍😍

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترینش مریض شدن دخترم بود که رفت کما فداش بشم دوماهش بود هوشیاریش ۶ بود 

بهترینشم معجزه خداییی که صدامونو شنید و دخترمو بهم برگردوند قربونت بررررم خدا 

آرزومم سلامتی همه مریضا و خانوادم 

همیشه قدر سلامتی خودتون وکسایی که کنارتونن رو بدونید یه وقتایی آدم یادش میره چه نعمتهایی خدا بهش داده ،ولی من الان روزی هزاران بار خدارو شکر میکنم 

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂

بدترین دو بار جراحی شدم خوب ترین عروسی خواهرم ارزوم سلامتی پسرم و خانواده ام و اوضاع اقتصادی کشور درست بشه

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2728
سال سختی بود ولی در کل ارزش  داشت عروسی کردمو خدا یه نینی بهم داد مشکلات مالی بابام حل شد ارزوی ...

عروسی و مادر شدنت مبارک ان شالله پسرت رو سالم بغل میکنی ورزق زیادی به دست بیاد براتون

بدترینش مریض شدن دخترم بود که رفت کما فداش بشم دوماهش بود هوشیاریش ۶ بود  بهترینشم معجزه خدایی ...

وای وای عزیزم چقدر خوشحال شدم به خاطرت ان شالله که دیگه هیچوقت مریضیش رو نبینی و سالم کنار هم خوش بگذرونین

2740
وای وای عزیزم چقدر خوشحال شدم به خاطرت ان شالله که دیگه هیچوقت مریضیش رو نبینی و سالم کنار هم خوش بگ ...

ممنون عزیزم فدات بشم ،انشالله شما هم به هرچی آرزوی خوبه برسی همیشه هم سلامت باشی 

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂

بهترین خرید خونه

بدترین طرد شدن از خونه ی پدری😑

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

اتفاق خوب توی این سال برام نیوفتادی اما اتفاق بد خیلی زیاد بود که عشقم بهم توهین کرد و گفت حالم ازت بهم میخوره و مزاحمم نشو و دوست ده سالم بهم خیانت کرد و با عشقم دوست شد و حرفای عاشقانشون رو با افتخار برام تعریف میکرد و می‌گفت دلم می خواد گریه کردن و زجر کشیدن تو ببینم  این مورد خیلی اذیتم کرد و افسرده حتی باعث شد کنکورم رو از دست بدم و دیگ اون دختر شاد قبل نشم یه جوری دلم شکسته که .....حتی دیگ به چشمامم اعتماد ندارم ....ارزومم برای سال ۹۸ اینه که کنکور امسالم رو عالی عالی بدم 

2706