2410
2553

بدترین اتفاق برای من این بود که مجبور شدم خیلی از حقایق زندگی رو برای مامانم بگم که شاهد کلی ناراحتیش بودم 

باترین اتفاقم این بود که از راه اشتباهی که در پیش گرفته بودم برگشتمو دوباره خدا بهم توجه کرد

آرزومم عاقبت بخیری همه و سلامتی و آرامش و ثروت برای همس ....ان شالله که همیشه دلا شاد باشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سال ۹۷ برام یه سال طلایی بود چون به همه آرزوهام رسیدم و دلم گرفته که قراره تموم بشه😑

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
2456

میشه برام صلوات بفرستید در سال جدید معلم یا کارمند بانک بشم... 

خواهش 🙏🙏🙏🙏

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2714

بدترین اتفاق 12_12_97 بود که تصادف کردیم و دست راست من و شوهرم شکسته (عجب تفاهمی داریم من و شوهرم 😁) 

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بدترینش فوت مامانم بود که دردش مثله اینکه کل زندگیتو از دست دادی یا حداقل یه بخش خیلی مهمی تو زندگیت رو....

بهترینشم تکیه گاه بودن همسرم تو همه ی شرایط سخت...توجهاتش محبت هاش بهم فهموند که واقعا انتخاب درستی کردم و بی نهایت احساس خوشبختی کردم...

2706