2737
2739
عنوان

*********** کمک کنین لطفااا :(

845 بازدید | 27 پست
سلام من ۱ ماهه که حامله ام ولی میخوام سقط کنم میخواستم همه عزیزانی که تجربه دارن راهنمایی کنن درد داره؟ ۲ چند روز دوره نقاهت داره چون باید برم سفر و اینکه با قرص می شه یا امپول ودر اخر ترو خدا اکر دکتر خوب میشناسین بهم معرفی کنین :((

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا میخوای سقط کنی؟ بابا یکی مثل ما در به در دکتر و دوا و درمون هر چی داریم خرج میکنیم که مثل شما یه روز بی بی چک و ازمایشمون مثبت بشه یکی هم مثل شما؟!!!!! خدایا تو حکمتت موندم

کاش این نی نی رو میدادی به من ازش کلی مراقبت میکردم و 3 تا خونواده رو خوشحال میکردی
2731
2740
007 تا حالا منتظر اومدنش نبودی نمیدونی چیو میخوای بندازی دور کاش یه ذره از انتظار مارومیکشیدی اونوقت به خدا التماس میکردی همیشه بیشت باشه
ای جمله بیکسان عالم را کس یک جو کرمت تمام عالم را بس من بیکسم و کسی ندارم جز تو یارببببب تو بفریاد من بیکس رس
هنی من تا الان 3 نفر رو که میخواستن سقط کنن باهاشون صحبت کردم و منصرفشون کردم و بعد از چند ماه ایمیل زدن و تشکر کردن که باعث شدم نی نیش رو نگه داره و خدا رو شاکر بود که این کارو نکرده.
اره واقعا شاید حق داشته باشه
ولی من خودم به شخصه خیلی میترسم از بعدش
یعنی از اینکه گناه داره و بلاخره یکیو داری میکشی

یکی از اشناهامون از وقتی بچشو سقط کرد بد بخت زندگیش نابود شد
نمیدونم وای من اعتقاد دارم
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
ایشالله این دفعه هم موفق بشی نانا جون

آخه میدونی میگم شاید مثلا خدایی نکرده نینی مشکل داره و برای همین مجوره که سقط کنه نمیدونم شاااااید

ایشالله خود ت بزودی میای و خبر بار داریتو میدی
2706