2733
2734

خواهرم۲ماه پیش نی نیش کورتاژ کرد چون قلبش تشکیل نشده بود.بعد مدتی لکه بینی وبزرگ شدن شکم رفته سونو گفته سایز رحم بزرگه!یعنی چی؟؟سونوگرافی گفته ممکنه بقایای جنین مونده باشه رفته پیش دکتری که عمل کرده گفته نه امکان نداره من همه رو خارج کردم شاید دوباره باردار شدی برو آز!!!بتاش ۸۳بود!!!یعنی بارداره؟؟؟؟دکتره تا بعد عید رفته گوربه گورشده....

ممکنه بدلیل بقایا ازمایش مثبت بشه؟؟؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بارداری پوچ دو بار داشتم دقیقا به محض اینکه اولین رابطه رو داشتم مجدد باردار شدم پوچ بود اونم شکم تو بارداری پوچ خیلی بزرگتر میشه بگید بره سونو گرافی بقایا اگه مونده باشه که شکم بزرگ نمیشه یدفعه ضمنا من خکدم تورم رحم و تخمدانم گرفتم که اونم رفع شد 

منم بارداری پوچ دو بار داشتم دقیقا به محض اینکه اولین رابطه رو داشتم مجدد باردار شدم پوچ بود اونم شک ...

ممکنهدآبجیم دوباره بارداری پوچ داشته باشع؟؟

2738
ممکنه باردار باشه  امکانش هم هست که بقایا فعال باشن ولی خیلی خطرناکه اگه بقایا باشه حتما باید ز ...

ای خدا طفلی خیلی سرسقطش اذیت شد

ممکنهدآبجیم دوباره بارداری پوچ داشته باشع؟؟

این تجربه من بود ازمایشم منفی شد حتی تشخیص توده دادن چون سطح هورمون یه دفعه شدید بالا رفته بود اما بیبی چک منفی بود ازمایشم منفی اما خودم فهمیدم باردارم چون دفعه قبلش هم شکمم یدفعه بزرگ شد دکترم گفت امکان نداره اما باردار بودم پوچ 

نه اگه بقایا باشه که تو سونو دیده میشه منم با سونو تشخیص دادن یه تیکه به اندازه یه میل بود فک کنم خی ...

یه میل که با پری میره واسه من پنج سانت مونده دکترم گفت تا دوسانت باشه بی خطره  باپری دفع میشه

ای خدا طفلی خیلی سرسقطش اذیت شد

حالا نگرانش نکنید بعد سقط خیلی مشکلات پیش ممکنه بیاد من خودم عفونت وارد خونم شده بود سه ماه درمان میکردم با انتی بیوتیک قوی زخم دهانه رحم گرفتم کوتر کردم زخم و سوزوندم تا تب و لرزم قطع شد 

یه میل که با پری میره واسه من پنج سانت مونده دکترم گفت تا دوسانت باشه بی خطره  باپری دفع میشه

نه من اتفاقا اینم یادمه که در حد میل بود تو سونو ولی همون صبحش دکترم کورتاژم کرد گفت چسبندگی ممکنه بیاره دومی رو هم که اصلا سقط نشد کورتاژ شدم

حالا نگرانش نکنید بعد سقط خیلی مشکلات پیش ممکنه بیاد من خودم عفونت وارد خونم شده بود سه ماه درمان می ...

واقعا 😟😟😟 من خودمو به زور از بیمارستان ترخیص کردم هنوز بقایا دارم می گفتن خطرناکه گوش نکردم به حرفاشون گفتم خودش میفته

نه من اتفاقا اینم یادمه که در حد میل بود تو سونو ولی همون صبحش دکترم کورتاژم کرد گفت چسبندگی ممکنه ب ...

من سه تا طبیعی سقط کردم بقایاشم مثلاً دوماه طول کشید یه بار تا دفع شد از کورتاژ می ترسم

2706