2737
2734
عنوان

۲کیلوچاق شدم😃😃😃😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برگشت پذیر نیست دیگه? منم میخوام چاق شم ولی نمیدونم چجوری شما چجوری مصرف کردی  هر روز قرص خو ...

اره روزی دوتامیخورم قبل صبحانه وقبل شام هرروز کلسیم وزینک وهفته ای یکبارویتامین دی😊

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2731
خوب هزینه این داروهایی که خوردی چقد؟

مخمرآبجومن گرفتم 42تومن توی تابستون

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
بابا تو خوبی خیلی معلوم نیس لاغری من ۱۶۷ و۴۸ کیلو

من استخون بندیم ریزه لاغرشدنی میشم یه قطره😐😐😐😐

وای نه دورشکم ندوس😢😢😢😢سینه وباسن دوس😶😶😶

نه بابا😑

دیگه کجا دوس؟تورو خدا تعارف نکن🤣

اونایی که شما دوس هممون دوس😑

ولی حیف که چربی شکم خیلی وفاداره لامصب

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2738
منم یه زمانی خیلی دغدغه ی چاقی داشتمو به همه چیزمتوسل میشدم😄

خواهرشوهرام هی میگن لاغری چقدر😒😒😒😒

من ۴۹بودم شدم ۵۱🙂

ای ول خوش به حالت

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
نه بابا😑 دیگه کجا دوس؟تورو خدا تعارف نکن🤣 اونایی که شما دوس هممون دوس😑 ولی حیف که چربی شکم خیل ...

😢😢😢😢😢خب دوط دارم دیگه آرزوبرجوانان عیب نیست

2706