2737
2734
عنوان

میخام لباسهای عقدمو ببخشم..

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 33 پست

خرافاته این حرفا. حتما کمک کن بهشون

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوشحالم کردین😍😍😍آخه خودم خیبییلی لباس عقدمو دوست دارم اما وقتی نمیپوشمش و کسی در این حد محتاجشه گفتم چرا نبخشم .که یک سری حرفا شنیدم که لباسها عقدتونو نده شگون نداره

الهم صلي علي محمد و آل محمد💖 

ببخششون که خدا چیزهای بزرگتری بهت ببخشه

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2728
ببخششون که خدا چیزهای بزرگتری بهت ببخشه

انشالله😍😍😍😍😍اما واقعا پشتش تو دلم معامله ای نبود فقط دلم‌میخاستدو نفر خوشحال بشن شانسشونم سایزشونو دیروز پرسیدم همسایز منو همسرم بودن

2740
فردا انشالله میرسونم دست همون خانوم

کاره بسیار خوبی میکنید شک نکنید ...اون لباس میخاد چی بشه نهایتا چند سال نگه میدارین دمده میشه بعدشم برا تجدید خاطره ک عکساش هست  حداقل میبخشین ب ی نیازمند اونم دعای خیرشو بدرقه اتون میکنه و پیش خدا گم نمیشه و یجایی خدا دستتونو میگیره...تو نیکی کنو در دجله انداز ک ایزد در بیابانت دهد باز 

میدونم شما بخاطر دل خودتون میبخشین اما پیش خدا شاد کردن دل ی زوح جون گم نمیشه

ایووول افرین ب تو

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
کاره بسیار خوبی میکنید شک نکنید ...اون لباس میخاد چی بشه نهایتا چند سال نگه میدارین دمده میشه بعدشم ...

عزززززززززیزم‌مممنونم از دلگرمیتون😍آره واقعا خودم ازز ته دلم خوشحالم اگه ذره ای باعث خوسحالیشون بشم😍خودم ندیدمشون اما به آجیمم سپردم چنتا پیراهن نو دارن فردا اونا هم میفرستم .دلم کباب میشه وقتی خانمه گفت پسره قد بلند جوون اما پول لباس عروسیشونو ندارن