2726
عنوان

میخام لباسهای عقدمو ببخشم..

383 بازدید | 33 پست

سلام گلا❤بین دوراهی گیر کردم ممنون میشم مشورت بدین .من یک خانمی میشناسم که خیلی ساله تو کار خیر هستو خیریه هم داره حالا چندروز پیش گفت یک زوج جوون میخان برن سرخونه زندگیشون اصلا پول لباس عروس و دامادو ندارن😞 .من خاستم لباس عقدم که واسم تنگ شده اما خیلی نازه و کت شلوار شوهرم که نو هست اما البته رو مد نیست و شوهرمم نمیپوشه بدم بهشون واسه خودشون .حالا خیلیا میگن که نه خوب نیست لباس عقدتو نده کسی بپوشه شگون نداره کسی بپوشه و این حرفا😞😕 نظرتونم برام مهمه❤

الهم صلي علي محمد و آل محمد💖 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پول لباس ندارن ازدواج کردن؟ جالبه🤔

آره میگن هیچی ندارن اگه کسی میتونه اسباب زندگی جور کنه در حد نو .حالا بنظرتون واقعا بده اگه کسی لباس عقدشو ببخشه؟

آره میگن هیچی ندارن اگه کسی میتونه اسباب زندگی جور کنه در حد نو .حالا بنظرتون واقعا بده اگه کسی لباس ...

ن اصلانم بد نیس دعای خیرش پشتتونه

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده

منم کلی خوشحال بودم که میخام‌اینکارو کنم به کسیم نگفته بودم‌فقط آجیم چون لباسم پیشش مونده بود از دهنش در رفت.حالا نطرتون چیه

2706