2737
2734

چرا مگه قيافت مشكلي داره؟!؟اصلا اعتماد بنفست رو هيچوقت ازدست نده اصلا

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با خودم میشینم فکر میکنم کدوم آدم بی شعوری این حس رو در من ایجاد کرده!

من خودم راجب اندامم سالها توی مجردی حس بد داشتم

کم کم وارد جامعه شدم و کامنت مثبت گرفتم الانم 

اجازه نمیدم کسی بخاد نظر منفی بده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

انقد رو قیافه زوم نکن..اعتماد بنفس و موفقیت هیچ ربطی به قیافه نداره..تو زمینه های دیگه خودتو تقویت کن

اگرم انقدددد برات مهمه شرایط جراحی زیبایی رو سعی کن جور کنی 

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  

من تازگیا سقط کردم قیافم یه جوری شده از خودم و پوستم بدم میاد.

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ای کوفت همکار دیونه خوبی ک تو 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706