2733
2739

برین دهن همشون شوهرت بیخود کرده ب تویی که ازت بچه داره دست دراز کرده توام باید ساکت میموندی بعدا حالشو میگرفتی بی حبا6بازی راه انداختی بعضی مردا اعصاب ندارن 

عزیرم کار شوهرت خیلی خیلی اشتباه بوده واصلا نمیپسندم این کارو .ولی وقتی میاد برا اشتی چرا پسش میزنی بعدم به نظر من هیجوقت زندگیتو بخاطر خانواده شوهرت خراب نکن برادرشوهرتم گفت زنت پرت میکنه اگه به نظرم سکوت میکردی ومیرفتی قیافه خیلی بهتر بود الانم که رفتم خونه بابا سفت وسخت وایسا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم کار شوهرت خیلی خیلی اشتباه بوده واصلا نمیپسندم این کارو .ولی وقتی میاد برا اشتی چرا پسش میزنی ...

ابجی دلم نازک وقتی میشکنه هزار تکه میشه جمع کردنش سخته ااز بس ناراحت میشم نمیدونم چکار میکنم

2728
ابجی دلم نازک وقتی میشکنه هزار تکه میشه جمع کردنش سخته ااز بس ناراحت میشم نمیدونم چکار میکنم

میدونم‌گلم بخدا منم دل خوشی ندارم از خانواده شوهرم ولی همیشه سکوت کردم همیشه هیچوقت تو روشون واینستادم ولی شوهرم کشیدم طرف خودم جوابشون میده خودش دیگ هیچوقتم دخالت نمیکنم 

میدونم‌گلم بخدا منم دل خوشی ندارم از خانواده شوهرم ولی همیشه سکوت کردم همیشه هیچوقت تو روشون واینستا ...

اصلا ایینا نه از خدا میترسن نه وجدان دارن فقط دنبال نفع وطمع خودشون هستن

2738

شوهر من موقع همجوابی و دعوا خییییلی بد میشه نمیشناسمش خیلیییی عصبی میشه و ممکنه اگه نزدیکش برم کتک بزنه طوری که همش میگه ساکت شو یا برو تو اتاق درو ببند .چون اگه ادامه بدم سگ میشه کنترل از دستش میره...بعضی وقتام نمیخواد منو بزنه چیز میز میشکونه ..ولیییییی.....تو هر دعوایی زن و مرد به یه نصبت مقصرن...اره مردی که کنترل رو رفتارش و یاد ندارع و پراز عقده و حقارت بزرگ شده و یادش ندادن موقع عصبانیت چکار کنه اینجوری میشه..زنی ام که اخلاق شوهرشو میشناسه کمتر به پرو پاش بپیچه..من الان خیلی کم بهش گیر میدم با مهربونی حرف میزنم والا انقد خوووب میشه که میاد دستمم میبوسه لباسامم میشوره ..اصلااااا قابل قیاس نیس این ادم با اونی که تو عصبانیت میبینم

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
شوهر من موقع همجوابی و دعوا خییییلی بد میشه نمیشناسمش خیلیییی عصبی میشه و ممکنه اگه نزدیکش برم کتک ب ...

نصبت=نسبت

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

[QUOTE=84914299]شوهر من موقع همجوابی و دعوا خییییلی بد میشه نمیشناسمش خیلیییی عصبی میشه و ممکنه اگه نزدیکش برم کتک ب ...[حرفهات واقعیت ابجی من بیچاره  تقریبا هرماه به یه دلیلی این بلاها سرم میاد سری قبل اینقدر سر من روکوبید تواپن که تممام  سرم درد گیکرد این دفعه ام صندلی بچه هارو وو بازوم خرد کردنمیدونم چرا دق نمیکنم