2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرم کتک همسر درد جسمیش کلا به جهنم

اونی که آزار دهنده ست درد روحیه که یه زنو نابود میکنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

دیروز رفتیم خونهی باباش از ساعت ۴تا۹شب سر زمین وسهمیه دعوا کردن سر شام برادرش درومد گفت همهاش تقصیر ززنته پرت میکنه من زدم توسرم ای خدا من چه تتقصیرری دارم توراه برگشت بودیم که گفتم من طلاقم میگیرم تا همتون راحت شین شوهرم مماشین روزد کنار پیاده شد چوب کنار جاده ب داشت گفت پیاده شو میخوام بززنمت یه چوب زد توبازوم اومدیمسمت خونه گفت میبرمت خونهی صاحبت من زدم زیره گرییه من نمیرم بخاطر اینکه اونا این نصف شبی میترسناومدیم خونه تا امروز عصرتو اتاق  خوابیده بودم که اومد برا اشتی منم گفتم از چشمم افتادی واز دعوا  بالاگرفت شوهرم دوباره زد توگوشم وصصندلی روکوفت و بازوم دلم ضعف رفت اینقدر محکم کوفت کهصندلی پلاستیکه شکست اون رفت توااتاق من داشتم دق میکردم زنگ زدم برادرشوهرم گفتم من دارم میرمم خونهی باببام من خودممکنم توجام عسل کنم دهنتون شما قدر نمیدونید شما نه غیرت دارین نه انسانیت من طلاقم میگیرم همتون خوشحال شین ماشین گرفتم اومد با بچه ها خونهی مامانم شوهرم هم اصلا اهمیت نداد تازه توبحثمون میگفت اشانس میگیرم بروخونهی مامانت خیلی بی چشم وروهسست

2714

چه شیک بیا پایین بزنمت😐

من که فعلا خداروشکر مجردم ولی اگه خدای نکرده همچین اتفاقی بیفته یه شویی را بندازم خودشو تو هفت تا سوراخ قایم کنه مرتیکه الدنگ

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
دیروز رفتیم خونهی باباش از ساعت ۴تا۹شب سر زمین وسهمیه دعوا کردن سر شام برادرش درومد گفت همهاش تقصیر ...

واقعا بده که سر خونواده خودش باهات دعوا کرده عجبا طلاقم نگیریریه مدت بمون خون بابات بزار بابات ازش تعهد بگیره بعد بر‌و 

واقعا بده که سر خونواده خودش باهات دعوا کرده عجبا طلاقم نگیریریه مدت بمون خون بابات بزار بابات ازش ت ...

۴تا داداشن ما ببیی بهره بیبهره جداشدیم اومدیم سر زندگی مون اما خدانکنه شوهرم چیزی بگه پارش میکنن اینن دفعه شوهرمببراداداش مریض وکوچکتر از خودش فاع میکرد الکی کشوندنش به زندگی ماش

هر چی بگم بدتر شما پر میشی 

و ممکنه تصمیم بدی بگیری

فقط بایه مشاور صحبت کن

جوونی و عمرت در خطره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706