2752
2734

عرض سلام به آقايون محترم

هدف شما از ازدواج چيه؟ 

مثلا داشتن هم دم؟ نياز جنسي ؟ بچه ميخواين ؟ عاشقين ؟ يكي رو ميخواين به كار خونه برسه ؟ 

لطفا با الويت بگين

خيلي ممنونم🌹

هدفشون رسیدن به منه😎😎😎😎😎

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولش هدف ندارن همینجوری الکی زن میگیرن بعد هدفشون دق دادن زنشون میشه 😂 بعدا هدف دار میشن 😁

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

فکر می کنم اگه هدف ایجاد یک فضای دوستانه و پر آرامش باشه خوبه، من این چند روز یه چیزایی خوندم که اصن برام قابل هضم نیست، این که چرا خانم با خواهر شوهراشون اغلب مشکل دارند،یا همچنین با مادر شوهراشون، این چشم و هم چشمی ها، این که از مسائل کوچیک برای خودت حاشیه و دردسر درست کنی، این که یکی بدون اجازه دماغشو عمل کرده، این که آقایان خانمهاشون را کتک بزنند، اصن من این چیزا نتونستم درک کنم، و نمی تونم درگیر این مسائل باشم که خانمم لاک بزنه یا نزنه، یا مثلا اگه خانمم رفت توی گوشیم مثلا من ناراحت بشم، اصن نمیفهمم، من اصن روی این مسائل حساس نیستم، فقط تنها موضوعی که برام مهمه اینه اگه یه روزی ازدواج کردم، تایمی که سرم تو دفتر و کتابه، حواسمو پرت نکنه و درک کنه، مسلما منم اگه مثلا طرفم دانشجو باشه، همیشه درک میکنم و مزاحمش نمیشم وقتی که داره درس میخونه ک زمان امتحاناتشون خودم هم آشپزی می کنم و کارای خونه را انجام میدم، دقیقا همینارو  هم توقع دارم که منم درک بشم تو این مسائل

لطفا تحت هیچ شرایطی درخواست دوستی ندهید.مرسی