2733
2734
عنوان

اونایی که به سونو واژینال اول بارداری واردن لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 23 پست
گفته با احتمال کم که‌ نه گمون نمیکنم. زن داداشم می‌گفت همسایشون خارج رحمی بوده هفته سه از درد بیمارس ...

دیگه حالا باید ده روز واستم ببینم اونی که تو تخمدان دیده شده چیه

توکل به خدا

البته بهم گفت هر وقت دردت شروع شد یا لک بینی شروع شد و زیاد شد سریع برو بیمارستان

برام نامه اورژانسی هم داده

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
دیگه حالا باید ده روز واستم ببینم اونی که تو تخمدان دیده شده چیه توکل به خدا البته بهم گفت هر وقت ...

دکتر هم خوب باشه باز امیدیه. من شانس دکتر نیاوردم فقط فرت و فرت پول سونو میگیره.

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر هم خوب باشه باز امیدیه. من شانس دکتر نیاوردم فقط فرت و فرت پول سونو میگیره.

ای بابا

دکتر من سونو رو که دید گفت چون نوشته احتمال کم ای پی نمیتونم بهت دارو بدم

ولی اگر صددرصد ای پی تأیید میشد همین الان یه آمپول بهت میدادم که راحت میشدی و بستری هم لازم نبود بشی

خودش از بین می‌رفت

ولی میگه الان چون قطعی نیست چاره ای جز صبر نداریم

البته بهم گفت به داخل رحم بیشتر میخوره

برام پرونده بارداری تشکیل داد

ولی نامه اورژانسی بیمارستان هم داد

ینی بلاتکلیفی من بیشتر شد🤣🤣🤣

دیگه سعی میکنم بهش فکر نکنم

توکل کردم به خدا

سپردم به خودش

نیت کردم اگه سالم بود و موندنی بود و پسر بود اسمش رو بذارم محمد انشاءالله

از خود حضرت محمد می‌خوام اگه مصلحت بود نگهدارش باشه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
ای بابا دکتر من سونو رو که دید گفت چون نوشته احتمال کم ای پی نمیتونم بهت دارو بدم ولی اگر صددرصد ا ...

منم دلم میگه جفتمون داخل رحمیم😀 نمی‌دونم حالا چقد میشه روش حساب کرد ولی دل دیگه گواهی میده😃

محمد که دیگه شاه همه ی اسماعه. ان شاء ا... عکس محمد آقای گل نوزاد بزاری نه ماه دیگه حظ کنیم😍 منم عکس جوجه مو بزارم باز حظ کنیم😚 الهی آمین

2731
نه بابا اصلا خودتو درگیر بتا نکن عدد بتات عالیه خیییلی خوبه میارکت باشه عزیزم من تازه سه روز بعد ...

منم خارج رحمی بودم ولی مال شما احتمال داده قطعی نیست

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بتات هم خوبه مال من ۹۰۰ بود گفتن خیلی کمه

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
منم دلم میگه جفتمون داخل رحمیم😀 نمی‌دونم حالا چقد میشه روش حساب کرد ولی دل دیگه گواهی میده😃 محمد ...

آرررررره عزبیییزم😍😍

انشاءالله

توکل به خدا

خییییلی عالی میشه🤩😍😘

آره هنوز معلوم نیست

خیره انشاءالله

[QUOTE=84964211]آرررررره عزبیییزم😍😍 انشاءالله توکل به خدا خییییلی عالی میشه🤩😍😘[/QUOTE 

چه ذوقی کنیم😍😀 ان شاء ا... گوش شیطون کررر