2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سعی کن زیاد بحث رو زیاد کشندی چون متاسفانه همسرتون کنترل خشم نداره 

افرین ابجی من دلم شکست دیگه هیچی ولی اونم همش به من اسیب میرسونه الان چکار ککنممطما سر لج افتاده ونمیاد دنبال ما 

افرین ابجی من دلم شکست دیگه هیچی ولی اونم همش به من اسیب میرسونه الان چکار ککنممطما سر لج افتاده ونم ...

اشتباه از اونه اون وقت اون لج کرده عزیزم کمی برای خودت ارزش قایل باش نظر خانوادت چیه 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

دیروز رفتیم خونهی باباش از ساعت ۴تا۹شب سر زمین وسهمیه دعوا کردن سر شام برادرش درومد گفت همهاش تقصیر ززنته پرت میکنه من زدم توسرم ای خدا من چه تتقصیرری دارم توراه برگشت بودیم که گفتم من طلاقم میگیرم تا همتون راحت شین شوهرم مماشین روزد کنار پیاده شد چوب کنار جاده ب داشت گفت پیاده شو میخوام بززنمت یه چوب زد توبازوم اومدیمسمت خونه گفت میبرمت خونهی صاحبت من زدم زیره گرییه من نمیرم بخاطر اینکه اونا این نصف شبی میترسناومدیم خونه تا امروز عصرتو اتاق  خوابیده بودم که اومد برا اشتی منم گفتم از چشمم افتادی واز دعوا  بالاگرفت شوهرم دوباره زد توگوشم وصصندلی روکوفت و بازوم دلم ضعف رفت اینقدر محکم کوفت کهصندلی پلاستیکه شکست اون رفت توااتاق من داشتم دق میکردم زنگ زدم برادرشوهرم گفتم من دارم میرمم خونهی باببام من خودممکنم توجام عسل کنم دهنتون شما قدر نمیدونید شما نه غیرت دارین نه انسانیت من طلاقم میگیرم همتون خوشحال شین ماشین گرفتم اومد با بچه ها خونهی مامانم شوهرم هم اصلا اهمیت نداد تازه توبحثمون میگفت اشانس میگیرم بروخونهی مامانت خیلی بی چشم وروهسست

2706