2733
2734

سلام 

به خدا خسته شدم دارم دیوونه میشم رفتم هرچی قرص توی یخچال داشتیم دراووردم بخورم واقعا نمیدونم چیکار کنم اونقدر با شوهرم دعوا میکنیم اونقدر بحث میکنیم دیگه خسته شدم دارم دیوونه میشم همش سرم داد میکشه میخرم میکنه داداشم دو روز اومده خونمون جلوی اون همش باهام دعوا کرده هرچی میگم هرچی میشه باهام بحث میکنه

مث من😔😔

تواینسرماو بارون زدم بیرون دیدم کسیو ندارم جایی ام ندارم برگشتم خونه

البته من مجردم

خدا از بشره پسر دوسته پسر پرست نگذره

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۳سالم بود ازدواج کردم از لحاظ زیبایی هیچی کم ندارم الان ۲۰سالمه دیگه نمیکشم نه راه پس دارم نه راه پیش نمیتونم طلاق بگیرم چون خانوادم پشتم نیستن چون مشکل مالی دارن چون از بس بدبختم

2728

قرص ها رو نخوریااااا

من پری شب 10 تا آلپ اولام و چند تا دیازپام خوردم هیچیم نشد فقط خوابیدم، بعدشم بهم گفتن دیوونه ای که اینکارو کردی

تو اینکارو نکن بهت لیبل میزنن

۱۳سالم بود ازدواج کردم از لحاظ زیبایی هیچی کم ندارم الان ۲۰سالمه دیگه نمیکشم نه راه پس دارم نه راه پ ...

الانه تو اینده ی منه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2738

مث من  آدم برای تغییر زندگیش میجنگه میجنگه...... بعد یهو  میمونه دیگه کاری از دستش بر نمیاددد دیگه نمیکشه........ خسته شدم   

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 

وقتی میبینی میخواد بحث بشه بینتون ،،، یه هندزفری بزار توی گوشت ، برو تو اتاق گوش کن. .... البته آهنگ شاد. .... یا موسیقی بدون کلام صداشو هم زیاد کن. ... امتحان کن واسع من جواب میده. .....

اونقدر آدما قبل من و تو غصه خوردن، لب پنجره سیگار کشیدن،

عاشق شدن،

فارغ شدن،

فحش دادن....

اونقدر آدمها قبل من و تو بردن، باختن، گذاشتن رفتن، گم و گور شدن..

اونقدر آدمها قبل من و تو به گذشتشون فکر کردن، حسرت خوردن، بغض کردن..

حالا کجان؟

رها کن رفیق.. رها کن بره...❤️

2706