2737
2739
عنوان

مربوط به تایپیک قبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 111 بازدید | 26 پست
واااا سر چی

برو بخون تایپیکمو...همه تنها چیزی که فهمیدن این بود که من شکمو ام...خوبه کل بازارو گشتم هیچی اندازم نبود بخاطری لاغریم  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بخور یعتی چی میخوری ولی چاق نمیشی؟

نه بابا درد من اصن خوردن نیست..اتفاقا خیلی میخورم..

مامانم بچه های خواهرشو میبینه بچه های خودشو یادش میره...از شانس من ایندفه بیشتر چیزایی که یادم بود و گفتم مربوط به غذا بود

ملت حجوم اوردن تو شکمویی که بهت برخورده...

نمیشه دو کلمه حرف بزنی تیکه نندازن

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
مامان منم همینطوره

همه بهم طعنه زدن...گفتن تو درک نداری...تو شکمویی مامانت جلوتو نگیره چی میشی...خیلی دلم گرفت از حرفاشون

2738
الهی عزیزم غصه نخور😪😪😪😪😪جیگرم کباب شدبرات.

قربونت برم ایشالا تو دلت هیچوقت مث من نگیره عزیزم