2737
2734
عنوان

مربوط به تایپیک قبلی

111 بازدید | 26 پست

هروقت مامانتون جلو جمع گفت خیالم راحت بود خواهرزادم پیش عاطفه بود درحالی که منه بدبخت داشتم چهار روز خواهرزاده هاشو جم میکردم و مثل خواهربزرگتر خونشون بودم

هروقت مامانتون از دهن شما دراورد گذاشت دهن خواهرزاده هاش

هروقت همه از شوهراشون تعریف کردن مادرتون باباتونو ادم حساب نکرد

هروقت همه جا از شوهرخاهرش تعریف کرد و برای اون کادوی روز مرد خرید و برای باباتون هیچ

هروقت خالتون جلوتون راجب ازدواج داداشتون هر تزی دوست داشت داد و به شما گفت تو حرف نزن به تو چه مامانتونم پشتش درومد(هنوز چهلم نشده و سیاه تنمونه)

اونوقت بیاید منو ببندیدی به رگبار که دردت شکمه

من سه روز غذام سرُم خوراکی بود..روز اول اکسیژن رسانی ریه هام قطع شد..

الانم با دوازده کیلو کاهش وزن درخدمتتونم توروخدا جوش وزن و چاقی منو نزنید بخدا راضی نیستم...

نی نی سایت فقط باید پشت قوم شوهر غیبت کنی تا محبوب بشی  و متلک نشنوی...خیانت شوهر باشه که دیگه فرشته میشی 

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تایپینگ درسته

نه دیگه تاپیک درسته🤗

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
تایپینگ درسته

تایپیک!!

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
شوخی بود😂

اها..متوجه نشدم ببخشید

2738
خوبی استارتر🤩

داغونم

بهت توصیه میکنم هیچوقت اینجا درددل نکن

یه دردت میشه صدتا

نه اتفاقا من تو این مدت که اومدم سایت یه عالمه دوست خوب پیدا کردم

خوشبحالت

منم پیدا کردما

از شانس من الان انلاین نیستن...

تایپیک  قبلیهمت کردن اشکمو دراوردن

2706