2752
2734

پسر من سه سالشه چن روز پیش تو دعوای من و همسرم کلمه .کثافت.رو شنیده و یاد گرفته😖😖

حالا وقتی عصبی میشه داد میزنه و میگه کثافت.نمیدونم چیکار کنم یادش بره.هر کاری کردم .بازم میگه

امیدی هست, چون خدایی هست⚘

اینهمه میگن جلو بچه دعوا نکنید چرا گوش نمیدید؟

اگه ادب بچه براتون مهمه چرا جلوش فحش میدید به هم؟

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش توجه نکن کم کم یادش میره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اینهمه میگن جلو بچه دعوا نکنید چرا گوش نمیدید؟ اگه ادب بچه براتون مهمه چرا جلوش فحش میدید به هم؟

موقع دعوا شنیده خب.شما اصلا دعواتون نمیشه!!!!!!!!!!

امیدی هست, چون خدایی هست⚘

اگ محل ندی بهش بدتر میشع برا جلب توجه بیشتر میگه 

دعواشم نکن ک لج کنه خیلی مهربون بهش بگو اینا رو بگی دیگه دوست ندارم و مامانی باهات قهر میکنه و.... بعد وقتی دیدی نمیگه جایزه براش،بخر ب زبون ساده بگم با مهربونی خرش کن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
موقع دعوا شنیده خب.شما اصلا دعواتون نمیشه!!!!!!!!!!

چی بگم؟ مگه میشه دعوا نشه اصلا؟ 

ما هم دعوامون میشه اما حداقل از این ببعد جلوش حرف بد نزنید که یاد بگیره .وگرنه گلم میدونم دعوا دست خودم ادم نیست و از اراده ادم خارجه

فقط حرفم اینه که تو روحیه بچه ت اثر بد میذاره تو رو خدا ازین ببعد بیشتر مراقب باشید

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪