2733
2739
عنوان

یعنی ایراد از قرص جلوگیریه؟؟یا از من؟؟☹☹☹☹😖😖😖😖😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 40 پست
بهت نميسازه  ديگه ننداز

پس چیکار کنم عزیزم؟اخه باید هر شب بندازی

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه آیودی گذاشتم لکه بینی دارم ....تا کی طول میکشه

سخته ؟منم میخاستم بزارم دوروبر ترسوندن منو 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728
من هروفت قرص ال دی میخورم تا حد مرگ حالت تهوع و استفراغ دارم،شمام اینجوری هستین؟

منم اولاش اینجوری بودم الان بهتر شدم

سخته ؟منم میخاستم بزارم دوروبر ترسوندن منو 

نه تو این دو هفته ۳ بار لکه بینی داشتم ...دل درد هم روز اول بود

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
استارتراسمت اسم سیگاره که؟ 

اره خخ اسم بستنی م هست

2738
پس چیکار کنم عزیزم؟اخه باید هر شب بندازی

قرصتو عوض كن

خارجيشو بگير اگه ميتوني مطمئنتره 

تو اين فاصله هم حتما كاندوم استفاده كنيد

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نمی‌دونم ، میتونید حتی برید داروخانه و سوال کنید شاید اونا بهتون قرص دیگه بدن. من هم ابن مشکل و داشت ...

یاسمین؟؟

الان میدونید چیکار کنم باز پریود نشم

من هروفت قرص ال دی میخورم تا حد مرگ حالت تهوع و استفراغ دارم،شمام اینجوری هستین؟

به تو نمیسازه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
قرصتو عوض كن خارجيشو بگير اگه ميتوني مطمئنتره  تو اين فاصله هم حتما كاندوم استفاده كنيد

دوباره دلدرد گرفتم ک پریود شم ،دیگه نمیندازم از امشب 

نه تو این دو هفته ۳ بار لکه بینی داشتم ...دل درد هم روز اول بود

اهان قیمتش چند

یاسمین؟؟ الان میدونید چیکار کنم باز پریود نشم

صبر کن ماه بعد خوب میشی 

من ماه اول تمام مدت پریود بودم و لکه بینی 

خاصیت قرص پریودی همینه 

خود دکتر اولش میگه این ماه لکه بینی و پریود زیاد داری

وقتی بهت نمیسازه که تهوع و استفراغ بد بگیری 

حتی سردرد هم ماه اول طبیعیه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍