2726

از یه ماه و نیم پیش شرو کردم به قرص انداختن هر شب ساعت ۱۲ میندازم تواین ماه سه بار پریود شدم ،باز الان لکه بینی شرو شد میشه کمکم کنید خواهش میکنم ماه پیش دکترم رفتم سونوگرافی هیچی نداشتم نع کیست نع چیزی دیگه ای الان چیکار کنم ؟؟

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

قرص میندازی یعنی قرص میخوری؟

خب حتما بهت نمیسازه قرصو عوض کن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قرصی که مصرف میکنید بهتون نمیسازه، یه قرص دیگه باید امتحان کنید.

واقعن یعنی برم دکتر باز 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
قرص میندازی یعنی قرص میخوری؟ خب حتما بهت نمیسازه قرصو عوض کن

بله همون خخخ 

ماه اول اینطوری  از ماه دوم سوم نرمال میشی

یعنی از قرصه که پریود میشم ؟

قرصی که مصرف میکنید بهتون نمیسازه، یه قرص دیگه باید امتحان کنید.

چی بگیرم اسماشونو نمیدونم

2706