2737
2739
عنوان

جاريمو خيلى دوست داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2775 بازدید | 144 پست
به روش میاوردی که شنیدی😒

نميتونم اصن

بخدا الان يك كلمه حرف بزنم بغضم ميشكنه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

اشکال نداره گلم شما فکر کردی محبت جاریتم مثل خودت صادقانس 

کلا با جاری زیاد صمیمی نشو ایشون فرهنگ خودشو ب نمایش گذاشته 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به روش بیار

بگو من اگه مال یه روستا ها اصفهانم صداقت دارم

شعور دارم

پشت سر هیشکی حرف نمیزنم شرف دارم به توی دورو😒تهشم بگو همچین آدم خاله زنکی اصن در سطح ما نیس

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
همینو بگو  یکی نیس بگه بتوچه زنیکه  خخخخ

بخاطر همین رفتاراشونو ک از ارایشگاه رفتن متنفرم😐

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

چرا فکر کردی جاری مثل خواهر میتونه باشه، من خودم با جاریم در حد یه سلام و علیک هستم و دوست ندارم قاطی بشم باهاش،

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2738

منم جاریم و دوس داشتم الان ازش متنفرم  این قد در حقش خوبی کردیم هرچی تونست بهمون از پشت خنجر زد من که واگذار کردمش بخدا واقعا باید این حرفو قاب گرفت که جاری دوست نمیشه