2737
2739
عنوان

جاريمو خيلى دوست داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2775 بازدید | 144 پست
همونجا میرفتی میگفتی من مال ندارم تو سعور نداری اما این کجا و اون کجا

اين جمله رو بايد با طلا نوشت

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
مادر شوهرمن دوروز پیش زنگیده بابام دعوا کرده سر مسایل عروسی بعدم کم اورده کلی از من بدو بیراه گفته ح ...

خخخخ

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنی اشتباه نکردی شاید زبان محلی شون و خوب متوجه نشدی 

اخه همچين زبونى هم نيست

فارس هست فقط با لهجه غليظ و يه سرى اصطلاحات متفاوت تند تند هم جرف ميزنن

منم قبلا بهش گفته بودم زبون شما راحته ولى انقد تند تند حرف ميزنين من نميفهمم(الكى گفتم)

2731
بگو حتما نذار ببخشید احمق فرضت کنه من با خانواده شوهرم هم اختلاف فرهنگی دارم هم سطح طبقاتی خودم مهن ...

خيلى بدم مياد يكى خودشو بگيره من خيلى خاكى ام

ما سیستانی ها یه ضرب المثل داریم  از جوی هم باغُ (هوو)اُ مِرَ(آب میره) از جوی اِنوَکُ(جاریها) ...

والا بخدا

حيف اونهمه وقت واسش گذاشتم

2740
واقعا جاری انقدر موجود خطرناکیه

ذات ادم مهمه

بعضى ها هم هستن خيلى خوبن

خيلي عاليه  من يه بو هايي برده بودم  ولي همش شوهرم ميگفت فك نكن بد بيني شايد

به منم همینو می گفت، بهش پیاماشو نشون دادم، متوجه شد. 

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند