2733
2734

پای دخترم میخچه  شده  دو روزه خیلی بی قراز‌ری میکنه  میخوام ببرم بسوزونم سوالم اینه تا عید خوب میشه میتونه راه بره  میتونه بره عید دیدنی

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا بسوزونی چسب میخچه هست از داروخانه بگیرربچسبون روش خوب میشه تو پای دخترمنم دراومده بود از ...

چسب گرفتم میزنم دو ساعت دیگه درمیاره  بچم چهار سالشه اصلا گوش نمیده   بهم که چسب در نیار  اینقدر گریه میکنه چسب میزنم  الان روی یه انگشتش چهار تا زده

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
2728

وای یه روش عالی که خودم امتحان کردم.یه گوجه بردار از وسط نصف کن بذار رو محل میخچه و با پارچه ببندش به پاش گوجه هرچی ترش مزه تر باشه بهتر جواب میده دو سه بار این کار رو امتحان کن بعد میبینی میخچه مثه برفک سفید زده بیرون ببر تو حموم و پا رو تو لگن اب گرم بذار و اروم با سنگ پا بکش روش برفکا صاف میشه دردم نداره.اگه هنوز احساس کردی که ریشه ش کاملا از بین نرفته و هنوز درد داره دوباره روش گوجه رو امتحان کن.وگرنه اگه دردش افتاده دیگه کافیه و بعد چند روز خودش خشک میشه و مثل زخم خشک شده در میاد