2733
2739
عنوان

لباس سرهمی را تا چه سنی برای بچه میپوشنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 46 پست
واقعا آخه انگار دسته پای بچه کادو پیچ میشه  آخه میشه یه لباس مناسب و شیک بپوشونی تازه کاپشن ها ...

من دیدم خیلی خوشم میاد اتفاقا 

کاپشنش هم هست 

دیدی تو اسکی هم میپوشن دختر و پسرا خیلی هم قشنگه 

البته کادشنش بدرد همون کوه و .. میخوره 

ولی سرهنی تو‌ خونگی قشنگه بنظرم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ها ولی به نظرم خنده دار میشه ؟ فکر کنم تا یک سالگی دیگه بس باشه 

اره بچه تا راه نمیره خوبه البته جوراب نداشته باشه اشکال نداره

خدایا شکرت که مرد کوچیکمو بهم هدیه دادی💖سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش❤
2728

یه همچین چیزهای برای بعد یک سالگی میشه پوشوند

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
فک کنم سر همی نوزادی میگن اسمش  بلد نیستم من

سرمی نوزادی رو که میدونم تا کی میپوشنن برای بچه های بزرگتر رو میگم یک سال به بالا رو دارم میپرسم

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
2740

بخصوص سرمی کاپشن مانند رو میگم برای فصل زمستان

سرمی نوزادی رو که میدونم تا کی میپوشنن برای بچه های بزرگتر رو میگم یک سال به بالا رو دارم میپرسم2823

من یادمه زیرپوش بادی ذیذم مارک معروفم بود تا 4سال داشت حراج کرده بود

اون موقع مسخره کردم بعد پشیمون شدم جرا نخریدم

عالی بود واسه زمستون لباس زیر که لباس بچه بالا نره کمرش یخ کنه

منظورت از سرهی چیه؟بادی یا رامپر؟اگر بادی منظورته که تا سه سالگی هم میپوشونن من دخترم دوسالشه لباس ت ...

این دوتای که گفتی خیلی قشنگن واقعا بچه خوشگل میشه بپوشه مخصوصا رامپر رو 

مال من دوسالن ميپوشونم براي خواب صبح ها خودشون در ميارن 😕

تو خونه رو نمیگم برای بیرون رفتن رو میگم