2737
2734
عنوان

لباس سرهمی را تا چه سنی برای بچه میپوشنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 46 پست
نه عزیزم تا بالای دو سال میشه تنش کرد  پهلوها رو میپوشونه سرما نمیخورن من بچه ۵،۶ ساله هم دید ...

واقعا آخه انگار دسته پای بچه کادو پیچ میشه 

آخه میشه یه لباس مناسب و شیک بپوشونی تازه کاپشن های شیک هم هست 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم تا بالای دو سال میشه تنش کرد  پهلوها رو میپوشونه سرما نمیخورن من بچه ۵،۶ ساله هم دید ...

سرهمی با زیر دکمه دار فرق داره

سرهمی وقتی بچه بنشینه کشیده میشه

حالا شما دوست داری یا دیدی دیگه خود دانی

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2731
پسر من حدود 14ماهگی یکی داشت خیلی هم بامزه میشد وقتی باهاش راه میرفت هیچ عیبی هم نداره البته بعضی ...

منم همین رو میگم بقیه مسخره میکنن

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
نمیدونم ها ولی به نظرم خنده دار میشه ؟ فکر کنم تا یک سالگی دیگه بس باشه 

منظورت از سرهی چیه؟بادی یا رامپر؟اگر بادی منظورته که تا سه سالگی هم میپوشونن من دخترم دوسالشه لباس توخونه ایاش بادی داره خیلی هم دوست دارم چون پهلوی بچه رو میپوشونه اگر رامپر منظورته که تا هفت سالگی هم به دختر خیلی زیبا میشه مدلای خیلی شیکی تو بازار هست

2738
سرهمی با زیر دکمه دار فرق داره سرهمی وقتی بچه بنشینه کشیده میشه حالا شما دوست داری یا دیدی دیگه خو ...

بله متوجه هستم 

کشیده میشه؟🤔 مگر سایزش کوچیک باشه 

بله من دیدم و خوشم اومده 🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
منظورت از سرهی چیه؟بادی یا رامپر؟اگر بادی منظورته که تا سه سالگی هم میپوشونن من دخترم دوسالشه لباس ت ...

نه هیچ کدوم از اینهای که میگی نیست منظورم تو اینترنت نگاه کردم بزار الان عکسش رو میزارم 

2706