2737
2734

هم موهامو رنگ کنم(میگم رنگ نکن)هم اصلاح کنم

دو هفته پیش عموی شوهرم رفت برای شوهرم 1 میلیون و پونصد لباس خریددو دست البته ...

بعد منم هفته پیش شوهرم برام یه مانتو و کفش و شلوار خرید شد 500تومن..دیروزم رفتیم یه بلوز شلوار و یه تونیک زشت خریدم شد 100 تومن...حالا امروز بهش میگم 400 تومن دیگه بده برم موهامم رنگ کنم میگه ندارم 200 فرستاده..حالا چجوری این 200 تومنو خرج کنم؟برم لوازم ارایشی نخرم کیف و صندل بخرم یا برعکس؟راستی موهامم کلا یه بار رنگ کردم اونم عروسیم الانم میگه رنگ نکن بزار بعد عید.شما خریداتون چقد شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خرید نکردم اصلا

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

رنگ مو بخر تو خانه خودت بزن به سرت 

اگه رنگ ساده میخوای فقط 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2706