2737
2739
عنوان

جنسیت جنین

79 بازدید | 7 پست

دوستان خیلی دوس دارم جنسیت نینیم رو بدونم، چیکار کنم؟ شما چطور فهمیدین؟  آیا این  تستهای خانگی و ظاهر و باطن مادر و اینا که تو نت هست واقعیت داره؟

خدایا آرزوی همه رو برآورده کن

ن همشون تقریبی هستش دقیق نیستن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

من تمام علایم حاملگیم با جنسیت برعکس بود ، کلا علایم پسر داشتم ولی نی نیم دخمل ناز و خوشگل هست ، حتی نگران شدم که این همه علایم پسر دارم نکنه یه دختر زشت و شبیه پسر به دنیا بیارم که خدارو شکر دخترم ماهه ماه 😄😉

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نی نی سایت بزن علائم بارداری دختر و پسرو داره. مال من علائمم بیشتر شبیه پسره. حالا تا دو هفته دیگه مشخص میشه

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2731
من تمام علایم حاملگیم با جنسیت برعکس بود ، کلا علایم پسر داشتم ولی نی نیم دخمل ناز و خوشگل هست ، حتی ...

خداروشکر    منم دختر میخام برام دعا کن

تو نی نی سایت بزن علائم بارداری دختر و پسرو داره. مال من علائمم بیشتر شبیه پسره. حالا تا دو هفته دیگ ...

ب سلامتی،  هر چی بود بیا بهمون بگو . ببینیم با علائمت یکی بوده

ب سلامتی،  هر چی بود بیا بهمون بگو . ببینیم با علائمت یکی بوده

باش عزیزم

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2738