2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صورتمو که لیزر کردم 

ابروهامو خودم برمیدارم همیشه قسنگ تر از ارایشگاه میشه

شوهر جانم نمیذاره موهامو رنگ کنم میگه دوست ندارم موهای طبیعی خودت بهتره...

واسه کوتاهی شاید برم فقط نوک گیری کنم موهامو۰😎😀

2728
من منافذ رو گونه هام خیلی باز بود. برا من خوب بود یکم جمعش کرد. چرا میشه.فقط باید دستگاه بخور سرد ...

منم روی بینیم جوش سرسیاه دارم بعضی وقتا خودم تو خونه توی قابلمه بخور میدم بعدش ماسک سیاه و چیزای دیگه میزارم بعدش با آب سرد میشورم خوب میشه 

میخواستم ببینم تو آرایشگاه کار خاصی انجام میدن یا همیناس 

من دکلره کردم موهامو1تومن شد.ابروهامم خودم برمیدارم.اصلاحم ک موها صورتم بلونده پیدا نیس اصلا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740

من ۱۴ دادم کوتاهی مو

۲۰ اپیلاسیون

۲۰ شمع

۱۰ ابرو

رنگ مو هم هنوز نخریدم

دارم سکته میکنم آخه پول نداریم پول اینارو هم خودم کار کردم در اوردم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
منم روی بینیم جوش سرسیاه دارم بعضی وقتا خودم تو خونه توی قابلمه بخور میدم بعدش ماسک سیاه و چیزای دیگ ...

اگه فقط برا بینیت‌میری .یه چسب هست تو داروخانه ها.

میگن چسب بینی .نزدیک ۵ تومن قیمتشه.

بینیتو خیس میکنی چسبو میزاری روش ۱۰ دیقه بعد برش میداری.خییییلی خوبه.

منم روی بینیم جوش سرسیاه دارم بعضی وقتا خودم تو خونه توی قابلمه بخور میدم بعدش ماسک سیاه و چیزای دیگ ...

بخور گرم.اسکراب (یه کرم انگار شن توشه رو صورت ماساژ میدن.)پاک میکنن بعد بخور سرد بعدشم یه ماسک انار برام گذاشت.همین.

2706