2733
2739
من فردا میخوام برم اصلاح وابرو. هروقت بند میندازم گونه هام جوش میزنه.به نظرتون اگر وکس انجام بدم با ...

منم همینطوریم

جوشای کوچیک سرسفید.

وکس که میکنم کمتره‌.ولی نه اینکه اصلا جوش در نیاد 

من ک موهام خدادادی رنگیه هیچ وقت رنگ نکردم حتی عروسیم. ابروهامم حیفه آرایشگرا خراب میکنن یه سالی هست ...

منم بندانداز برقی دارم اما خوب نیستن که ...

چطوری استفاده میکنی ؟

تازه نخ خودشونم که تموم میشه نخ های معمولی بهشون نمیخوره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخور گرم.اسکراب (یه کرم انگار شن توشه رو صورت ماساژ میدن.)پاک میکنن بعد بخور سرد بعدشم یه ماسک انار ...

آهان اسکراب ی بار خواهرم تو خونه برام گذاشت رنگش آبی بود خیلی صورت صاف میشه  آدم خودش بگیره به نظرم تو خونه انجام بده بهتره 

مرسی توضیح دادی 

2728
2740
منم بندانداز برقی دارم اما خوب نیستن که ... چطوری استفاده میکنی ؟ تازه نخ خودشونم که تموم میشه نخ ...

ابندا نخ را وارد کرده سپس استفاده کرده 😂 عزیزم نخ از همین نخای اصلاح میفروشن بخر دیگه . 

بینیتو کامل باید خیس خیس کنی. یه بار دیگه امتحانش ضرر نداره🤗🤗

خیلی سال پیش گذاشتم دبیرستانی بودم 

میدونی تازه چیکار کرده بودم خریدم اومدم خونه درشو باز کردم مامانم صدام کرد گفتم بزار خراب نشه گذاشتمش تو یخچال بعدا از بخچال درآوردم گذاشتم رو بینیم😂😂😂😂اصلا جوشام نرفت خخخخ بعدا فهمیدم چه خلاقیتی به خرج دادم

ابندا نخ را وارد کرده سپس استفاده کرده 😂 عزیزم نخ از همین نخای اصلاح میفروشن بخر دیگه . 

خریدم ولی خوب نمیشه 

با نخ خودشون فقط خوبن 

من چند نفر دیگه هم دیدم دارن همه نظرشون همینه که نخ خودشون خوبه و بعدا گیر نمیاد