2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودمم تازه مامان شدم دنبال تجربه ام اگه تاپیکهای مادر شوهر و خیانت شوهر بزاره 😂😂

چند روزه نی نی ت بدنیا اومده استارتر؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2731

منم دو ماه پیش پسرم به دنیا اومد،تا ده روز اول که یا مامان خودم یا مامان همسرم آروغش میگرفتن چون خودم میرسیدم بلندش کنم. وقتایی که شوهرم خونه است میگم اون آروغ بگیره

وقتایی که پسرم بیداره باهاش حرف میزنم و دست و پاشو نرمش میدم. یا کاری میکنم که بخنده 

زیر بغل و لای انگشتای دست و پا و گردنش رو هر روز با پنبه و آب ولرم تمیز میکنم

وقتی گریه میکنه و بی تابه راهش نمیبرم تا بد عادت نشه

فقط نشسته بغلش میکنم و باهاش صحبت میکنم آروم میشه و صداهایی از خودش در میاره

روز چند دقیقه به صورت دمر فقط قسمت سینه وشکمش رو  روی بالش میزارم اینجوری باعث میشه زودتر گردن بگیره

پسر من تقریبا دو هفته است گردن میگیره با این روش

در ضمن لباس زیاد تنش نمیکنم

منم دو ماه پیش پسرم به دنیا اومد،تا ده روز اول که یا مامان خودم یا مامان همسرم آروغش میگرفتن چون خود ...

ممنون از تجربه خوبتون. من با این اروغ گرفتن خیلی مشکل دارم هیجوره نمیتونم

2740

[QUOTE=84853581]خواب شبشو چجوری تنظیم کردین؟؟ [/Q

اوایل خیلی اذیت میشدم نصف شب هی بیدار میشد و شیر ميخواست مثلا یکم شیر میخورد یکم میخوابید. و هر یک ساعت باید بهش شیر میدادم. ضمن اینکه کم کم دل درداش هم شروع شده بود ویکسره گریه میکرد و اصلا خواب نداشتم دکتر کودکان یه قطره داد که خدارو شکر درداش کمتر شد و می تونست راحت تر بخوابه

کلا بعد از چهل روزگیش خود به خود خوابش تنظیم شد و الان دو هفته اس شبا خوب میخوابه مثلا سه تا چهار ساعت میخوابه گرسنه که میشه نق میزنه بیدار میشم بهش شیر میدم، پوشش رو عوض میکنم باهاش حرف میزنم و بازی میکنم خسته میشه دوباره می خوابه

ممنون از تجربه خوبتون. من با این اروغ گرفتن خیلی مشکل دارم هیجوره نمیتونم

منم خیلی مشکل داشتم و برام سخت بود مخصوصا نصف شبا که از بیخوابی و خستگی چشمام باز نمیشه بعضی وقتا که شیر میخورد و میخوابید منم کنارش از خستگی بیهوش میشدم اما الان به خاطر اینکه هم پسرم خوب میخوابه هم خودم خوب میخوابم آروغش خیلی راحت و از روی حوصله میگیرم

21 روز

خدا حفظش کنه

نی نی شما چطوری لالا میکنه؟

تو بغل،روی پا یا توی تختش؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
خدا حفظش کنه نی نی شما چطوری لالا میکنه؟ تو بغل،روی پا یا توی تختش؟

تا حالا ک تو تخت خودمون بوده چند شبه میزارمش تو تخت کنار مادر البته وقتی خوابه ها میزازمش ولی نصف شب ک بیدار میشه شیر بخوره میارمش تو تخت خودم😂😅 و با شیر خوردن اکثرا خواب. میره یا تو بغلم 

[QUOTE=84853581]خواب شبشو چجوری تنظیم کردین؟؟ [/Q اوایل خیلی اذیت میشدم نصف شب هی بیدار میشد و ...

قطره پدی لاکت میخوره؟ منم همینجوریم نصف شب حوصلم نمیشه بلند شم  کاش بعد چهل روز بچه منم خوب بشه

2706