2733
2739
حق دارى اما اگر جدى دوست دارى مامان بشى قوى باش و رحمت رو با نگه داشتن اين باردارى پوچ خراب نكن كه ب ...

از دلداریت ممنونم عزیزم کاش بتونم خودم رو راضی کنم برم بیمارستان پاهام راه نمیاد برای سقط کردن اینهمه امیدوار بودم شاید قلبش تشکیل بشه خدا نگام نکرد دلم شکست😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه من چهارمیشه هم قلب داشت هم خیلی خوب رشد کرده بود ولی دیگه خواست خدا بود پارسالم همین موقع سقط ک ...

قربونت عزیزم خدا دختر گلت رو برات حفظ کنه من حال و حوصله دکتر و بیمارستان رو ندارم دوست دارم خودش سقط بشه بدون دخالت قرص و دارو

ترو خدا اينجورى نگو برو و تا برج سه دوباره اقدام كن

ممنون از دلداریت ولی پای رفتن به بیمارستان رو ندارم منتظرم خودش سقط بشه از شکل دکترا بدم میاد حالم خراب میشه چشمم بهشون میفته

2740
فعلا که روحم مرده😔

جای من بودی چی بچه ام هفت ماهش بود غروب چنان لگدی میزد که انگار فوتبال بازی میکنه یک ساعت بعد گفتن مرده انقدر خونریزی شدید بود که مجبور به سزارین شدم هفت ماه سر دلم بود در عرض یک ساعت تمام شد ولی بعد به برکت امام رضا یه دختر دارم ماه امروز هم شما متوسل شو به امام جواد برو بیمارستان برات خطرناکه بچه مرده سمه تو بدن مادر خدا بهت بهترش رو میده مطمئن باش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

منم مثل تو بعد از سقط دومم نا امید بودم ولی به خدا اعتماد کردم خدا هم جوابمو داد دکترا تعجب می کنن با وجود سقطام چطور بدون دارو یه بچه دارم ولی اینو بدون من به عینه برکت بچه هایی رو که از دست دادم تو زندگیم دیدم به خصوص تو رابطه خودمو همسرم که هر دفعه سقط می کنم خیلی صمیمی تر و عاشقانه تر میشیم خدارو شکر کن چون هربار که چیزی رو ازدست میدی یه سری چیزایی رو بدست میاری که ارزششو داره سال دیگه دوتامون انشالله خاطره زایمانمونو میذاریم اینجا

اميدوار باش دوستم  الانم برو بيمارستان تا رحم عفونت نكنه و دردسر بشه برات

یکم نیاز به استراحت دارم توی این هشت هفته ده تا دکتر رفتم چهارتا سونو رفتم شش بار خون دادم 

منم مثل تو بعد از سقط دومم نا امید بودم ولی به خدا اعتماد کردم خدا هم جوابمو داد دکترا تعجب می کنن ب ...

از دلداریتون ممنون دوست گلم برای آرامشم دعا کنید بدجوری بهم ریختم

متاسفم خدا بهت صبر بده نمیدونم آخه بد موقع هست الان به خونریزی بیفتم ناجوره شاید برم مسافرت بعد توی ...

ممنونم آره خب خونریزی بعدش خیلی شدیده منم به خاطر همین امسال مسافراتمونو کنسل کردیم ولی خب چه میشه کرد خطرناکه عزیزم جون خودت خدایی نکرده به خطر میفته هر چقدره بگذره چون جنین سفت میشه سقط سخت تر میشه من سر قبلیا خیلی درد کشیدم ولی این یکی چون هنوز سفت نشده بود خیلی راحت بود با اینکه بزرگتر بود

جای من بودی چی بچه ام هفت ماهش بود غروب چنان لگدی میزد که انگار فوتبال بازی میکنه یک ساعت بعد گفتن م ...

😔😕😕 خیلی غم انگیزه خدا دختر عزیزت رو برات حفظ کنه خیلی سخته خدا بهتون صبر بده من میخوام زعفرون بخورم سقط بشه از بیمارستان و دکترا متنفرم حوصلشونو ندارم

2706