2733
2739
عزیزم ناراحت نباش پیش میاد من  چهارمین روزه که جنیننمو که تا چهارده هفته رشد کرده بود سقط کردم ...

چطور سقط کردی؟ با دارو؟ یعنی چی بقیه ش داره میفته مگه یه دفعه نمیاد ؟ من باید برای سقط دوقلوهای مرده م قرص بخورم خیلی میترسم...

چطور سقط کردی؟ با دارو؟ یعنی چی بقیه ش داره میفته مگه یه دفعه نمیاد ؟ من باید برای سقط دوقلوهای مرده ...

متأسفم عزیزم همین قرصای زیر زبونی رو به صورت شیاف برام گذاشت تو نصف روز افتادم به خونریزی و جنین با کیسه کامل در اومد اما اون قسمت که کیسه آب می چسبه به رحم معمولا یه مقدار باقی می مونه که کم کم میفته اکرم نیفتاد به کورتاژ می کشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متأسفم عزیزم همین قرصای زیر زبونی رو به صورت شیاف برام گذاشت تو نصف روز افتادم به خونریزی و جنین با ...

ممنونم ازت ،ببخشید باز سوال میکنم خودمون نمی تونیم بزاریم شیافارو ؟ افتادن جنین و خونریزیت خیلی درد داشت؟

2731
ممنونم ازت ،ببخشید باز سوال میکنم خودمون نمی تونیم بزاریم شیافارو ؟ افتادن جنین و خونریزیت خیلی درد ...

خودمون نمی‌تونیم چون شیافو خیلییی داخل میذارن

دردم در کل به این بستگی داره که رحمت زود باز بشه من سر جنین نه هفته ییه مرگو جلو چشام دیدم چون رحمم به طرف پایین فشار می‌آورد ولی دهانه رحمم بسته بود بعد که باز شد از درد خلاص شدم ولی خیلی خیلی خونریزی داشتم 

ولی این چهارده هفته یی چون بیمارستان بودم دهانه رحمم زود باز شد اندازه نیم ساعت درد کشیدم دو درجه بیشتر از پریودی بعد خیلی راحت افتاد اما تا چهار روز بعدش درد داشتم مثل همون درد پریودی شدید خونریزیمم در حد پریودی 

حالا نمی دونم به هفته ی بارداریمو بستگی داره یا نه چون اون سقط شش هفته و نه هفته داشت منو از درد می کشت ولی چهارده هفته اصلا اینطور نبود خیلی راحت بود چون یه کیسه خالی دفع کردم که یه جنین تهش افتاده بود اما اون یکیا یه توپ سفت بود اندازه پرتقال در هر حال امیدوارم سقطط خیلی خیلی راحت باشه به خدا فکر کن و به اینکه بعد از این سقط مثل نوزادی میشی که تازه متولد شده پاک پاک خدا این سختیاتو بی جواب نمی‌ذاره هم صبور باش هم امید وار سریع میگذره عزیزم

سلام. چطور سقط کردی؟ درد داشت؟ جنین و دیدی؟ من دیروز سقط کردم باید برم دکتر برای دفع... خیلی میترسم

خیلی خیلی درد داشت وقتی دفع شد راحت شدم 

جنینی وجود نداره ،یه تیکه گوشت لخته خونه ،شبیه جگر گوسفند 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2738

سلام من هفته ۵ بارداری متوجه شدم که ساک پایین هست و دیشب با ۶ تا قرص سایتوتک ۳ تا زیرزبونی و۳ تا واژینال هرکدوم به فاصله ۱ ساعت مصرف کردم اما فقط ۲ یا۳ ساعت بعدش دل درد یکم شدید تر از پریود داشتم و لخته ازم دفع میشد تا صبح چندبار ولی امروز نه درد دارم نه خونریزی یعنی سقط انجام نشده؟؟؟؟

خیلی خیلی درد داشت وقتی دفع شد راحت شدم  جنینی وجود نداره ،یه تیکه گوشت لخته خونه ،شبیه جگر گو ...

به من گفت فردا صبح برو بیمارستان آرش قرص بگیر دفع بشه، نمیدونم چطور بیمارستانیه و اینکه آیا دو تا بچه رو واقعا میشه دفع کرد یا آخر کارم به میله ی چرخ گوشت میکشه ... مگه اینکه خدا به دادم برسه