2752
2739
حتما قوانین رو بخون و gps رو بروز کن.قرص فلوکستین و زاناکس و ترامادول و کل انتی هیستامین ها جرمه نبر ...

چرا برای ما زنا بدتره؟

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش
مرسی از توضیحاتت عزیزم راجع به سیم کارت اطلاعات داری باید رومینگ کنم یا سیم جدید بگیرم

سیمکارت نگیر بابا همه هتلا وای فا داره تل‌گرامتو همه شبکهای مجازیت فعال میشن باهمون‌تماس میگیری اینجا ب صرفست بیرون‌ک‌مشغولی توهمون‌هتل میای میخوای خبری بگیری یا خبر بدی دیگه

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله هتل ۵ستاره یو آل . زمینی دگ به وی آی پی

کدوم هتل؟ من اکثر هتلهاش رفتم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731
نه بابا پیکنیک چیه عزیزم هتل رزرو میکنید دیگه فقط لباس و لوازم شخصی 

با تور خاصی هماهنگ کردی قاعدتا دیگه؟

تورهایی ک زمینی میبرن میشناسی؟

چندتا اژانس یا تور بدرد بخور بهم معرفی میکنی

دوستم امسال دنبال این اژانس و تور ها ک ترکیه ، ارمنستان .. زمینی میبرن 

برای هماهنگی  هتل این چیزا میخواست برای اون میخوام

یادم تورو فراموش..
حتما قوانین رو بخون و gps رو بروز کن.قرص فلوکستین و زاناکس و ترامادول و کل انتی هیستامین ها جرمه نبر ...

چه توضیح جامع و کاملی 🌺👏🏻

یه سوال قوانین چیو باید سرچ کرد؟

قوانین سفر ؟

نامه از ایران باید گرفت یا همون جا از سفارت؟

یادم تورو فراموش..
2740
پنج میلیون و پانصد نفری. دوهفته. با هواپیما بالای ۹تومن میشد هتل خوب گرفتیم پنج ستاره. ولی اگه همینو ...

یو ال گرفتین ؟ یا ال؟

اخه اکثرا ماها ک انقد بار نمیریم برای ماها ال هم خوبه

البته من مدل خودمم رو میگم

یادم تورو فراموش..