2752
2734

مثلا میگه دامادمون (شوهر دخترش) اصلا باورش نمی‌شده که ما دخترمون را بهش بدیم و همه بهش میگفتن اینا دخترشونو به تو نمیدن. در صورتی که دخترش هیچ چیزش سرتر از دامادش نیس. اتفاقا دامادش خیلی خوشتیپ تر و قشنگ تره. اینا فقط وضع مالیشون بهتره وگرنه دخترش هیچی نداره. نه تحصیلات، نه سر و زبون و... 

یا مثلا هی میگه من واسه جهیزیه دخترم همه را مارک های خارجی دادم... 

یا میگه دخترم توی خونه ما که بود هر بار میرفت خرید چند تا مانتو میخرید ولی الان این قدر قانعه 

اون دفعه میگفت آنقدر دخترم خواستگار داشت که من کلافه شده بودم. در صورتی که من میدونم فقط دو تا خواستگار داشته که به دومی شوهر کرده 

کلا اینکه هی چس کلاس میذاره رفته روی اعصابم. واقعا هدفش چیه از این حرفا؟ انقدر دوست داشتم آدم خاکی ای بود

همه مادرا و مادرشوهرا حتی خودت هم بعدا همینی 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوست دارم همچین مادرشوهرهایی رو تیکه تیکه کنم بندازم جلو سگ

خدا لعنتشون کنه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

چقدر حالم ازین ادما بهم‌میخوره

معمولا رو هر چی هم اصرار دارن دقیقا برعکسشو تجربه کردن میخوان با دروغ سرپوش بدارن روش

جالبه بعد ی مدت خودشونم باورشون میشه چرت و پرتای خودشونو

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

مادرشوهر منم همیشه از دخترش تعریف میکنه

آه خب به ما چه که میگن🦦

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

خودت که متوجه شدی، اوصلا اون چیزهایی که نداره، داره تخیلاتش و می گه، 

اگر همسرت خوبه، جزو، عیب های خانواده اش بپذیر، اصلا وارد کل کل نشو. فقط سر تکون بده

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
خودت که متوجه شدی، اوصلا اون چیزهایی که نداره، داره تخیلاتش و می گه،  اگر همسرت خوبه، جزو، عیب ...

من که هیچی نمیگم. ولی نامزدم فکر میکنه مامانش خیلی ماهه و توی ذهنش اینه که من باید با مادرش خیلی راحت باشم 

برعکس مادرش، خواهر نامزدم انقدر دختر بی شیله پیله و خاکی ای هست

دقیقا برا منم

منظوریم نداره ها از تعریفاش ولی من حرصم میگیره که خب که چی

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2706