2733
2734

مرسی از راهنماییتون

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه بخارشور داری باهاش تمیز کن

من مبلهامو با بخارشور تمیز میکنم برق میفتن

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2740
الان فهمیدیم مبل ورق طلا داری مبارکت باشع😁😁😁😎😎

خیلی مبل خاص و آنتیکیه؟

اصطلاحا میگن ورق طلا 

همیشه دستمال میکشم احساس میکنم بعد از دو سال کدر شده ولی ترسیدم چیزی بزنم خراب بشه

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
خوردنیه؟ 

دهنت سرویس😂😂😂

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
اگه بخارشور داری باهاش تمیز کن من مبلهامو با بخارشور تمیز میکنم برق میفتن

ندارم متاسفانه😖

وای کاربر قدیمیییی 😅😅😅😅😍😍😍😍 خیلی خوشبختم 😍😍💟💟

قربونت😍😍❤❤❤

خیلی مبل خاص و آنتیکیه؟ اصطلاحا میگن ورق طلا  همیشه دستمال میکشم احساس میکنم بعد از دو سال کد ...

ایشون فکر کردن منظور شما اینه که مبل طلا داری

فکر کنم نمیدونه که ورق طلا یعنی چی

شما خودتو ناراحت نکن❤️

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
روفن‌ پارافین خیلی براق میکنع

مرسی فردا میگیرم💕