2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیدونم بخدا کم آوردم...

نگران نباش دهترررر...

ب این فک کن اخر این مدرک رو میگیری و راحت میری و میای . 

لزومی هم نداره ب کسی بگی امتحان داری انروز خودت برو ک استرس حرف بقیه رو هم نداشته باشی

وای ته برو حیفه دختر .  ی قرص ضد استرس بخور . کلا افسر رو ندید بگیر . انگار پیش مربیت نشستی . ...

نمیتونم بخدا هرچی توخونه میگم افسر که نمیخوردت ولی چه فایده تا افسرو میبینم تمام بعد خدا ازشون  نگذره پسراهم که برا امتحان میان با دخترا همه جمع میشن نگاه کردن ومسخره  کردن دیگه نابود میشم از استرس

خواهرم همه ی دنیامه
نگران نباش دهترررر... ب این فک کن اخر این مدرک رو میگیری و راحت میری و میای .  لزومی هم نداره ...

دیگه از خانوادم خجالت میکشم، هر چی نذر میکنم فایده نداره...

دیگه از خانوادم خجالت میکشم، هر چی نذر میکنم فایده نداره...

بخاطر این میکم ک بکسی نگو دیگ . 

فقط این افسرها اعتماد بنفس و قوی بودن طرف براشون مهمه . 

تا گواهینامتم گرفتی بشین . 

ک ترس و دلهره ت بریزه .

انشالله عزیزم . 1001مرتبه بگو یا جواد الائمه ادرکنی تا تو روز تولدش خبر قبولیتو بهمه بدی

چند روزه که دارم این ذکر رو میگم، چهارده هزار تا باید بشه، چرا 1001 مرتبه؟

2706