2737
2734
عنوان

بیاین بگین چطوری خوشگل تر و خوشتیپ تر بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 35 پست
اره اینو میدونم ولی مثلا بعضیا خیلی تیپاشون خاصه رنگاش شبیه نیست ولی بهم دیگه میاد

منظور منم همینه حتما نبایدست باشه

مثل آدمی شده ام ک آتش گرفته!اگربایستد میسوزد،اگربدود بیشترمیسوزد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین من اندامم موهام همه چی خوبه تیپمم میگن خوبه ولی دوس دارم خاص باشه مثل اینستا

تیپت باید خاص باشه چیزای تک بپوشی من ۷ودم فعلا رفتم تو کار پوست اصلا دلم نمیخواد آرایش کنم و برنامه بعدیم باشگاهه و بعد یه تیپ خوب لعنتی لباسای خاص خیلی گرونخ

2740

به نظرم هر ادم با اعتماد به نفسی جذاب به نظر میرسه و هیچ وقت بد قضاوتش نمیکنن چون میدونن متفاوته و خودشو قبول داره  

دیگه اینوه ارایش خیلی کم و تمیز بودن مهمه و اینکه باید بخریو بپوشی تا بفهمی چی بهت میاد برای خوشتیپی باید هزینه کرد کسی که زیاد خرید کنه سلیقش بهتر میشه البته تو کسایی که اندام خودتو دارن ریز شو و ببین چی پوشیدن ایا اون لباس بهشون اومده یا نه 

کلا از تیپ هر کسی الهام بگیر اگه یه جای خوب مثل شمال تهران زندگی کنی خودبه خود خوشتیپ میشی یا مناطق لرد نشین هر شهر 

زیاد برو بازار و از اینستاگرام کمک بکیر از جاهای شیک و گرون خرید کن ولی کم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

ب نظر من مسواک یکی از اصول اولیه ی با کلاس بودنه 

دوم خانوم بودن 

از لوتی بودن بدم میاد 😐

ب نظر من تمیز و مرتب بودن خیلی مهمه 

شاید یکی وضعیت مالیش خوب نیس ولی همیشه آراسته و مرتبه و بوی خوب میده پس با کلاسه

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
تیپت باید خاص باشه چیزای تک بپوشی من ۷ودم فعلا رفتم تو کار پوست اصلا دلم نمیخواد آرایش کنم و برنامه ...

هرچیز گرونی هم قشنگ نیست عزیزم اون لباس باید به تن شما بخوره و بهتون بیاد

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
سایه قهوه ای روشن یابرنزر رنگ خاصی به پلک میده وبعدازاین خط چشم بزنیم خیلی خشگل ونچرال میشه ((: سای ...

ای وای سلامممممم بلاخره ریپلای کردی 

من همیشه میدیدم پستامو لایک میکنی بعد یه دفعه گشتم پیدات کردم ببینم اصن کی هستی دیدم هیچی تاپیک نداری هیچ جا هم پیام نمیزاری 😂😂😂

خلاصه خیلی دوس داشتم باهات هم صحبت شم 

حرفتونم کاملا صحیحه من از این سایه آبی خلیجیا منظورمه 😂😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2706