2726

هرچی میدونین و هرکار میکنید بگید از اصول ست کردن لباس تا لاک و پوست و ارایش لطفا 

من خودم خیلی نکته ها میدونم ولی خیلی چیزا هم بلد نیستم 

مثلا نمیتونم چطور جلو موهامو مدلشو تغییر بدم همش ی مدله!یا سایه تا حالا نزدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سایه که نزنی که بهتره همیشه هرچی ساده تر باشی شیک تری 

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2728

یه آرایش تمیز و ملیح که البته سعی کن حداقل یه سایه کم رنگ پشت پلکت بزنی چون حالت چشماتو قشنگ نشون میده

طبق فصل و هوای بیرون لباس بپوشی

من موهامو بیرون نمیذارم معمولا مدل بستن روسریمو تغییر میدم

شیک پوشی سلیقه ایه فقط باید یه با سلیقه ی اصولی باشی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
همین که سایه نمیزنی خودش نصف با کلاس بودنه

سایه قهوه ای روشن یابرنزر رنگ خاصی به پلک میده وبعدازاین خط چشم بزنیم خیلی خشگل ونچرال میشه ((:

سایه اونقدراهم بد نیستا((:

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست(:❤

تمیز و مرتب بودن 

کفشای تمیز و واکس خورده لباس بدون چروک 

دندون مسواک شده 

و صورت تمیز 

ناخن های گرفته شده و یا اگه بلندن زیرشون تمیز باشه 

خوشبو بودن 

و لحن کلام 

شخصیت مارو میرسونه 

لبخند ملایم همیشگی روی صورت 

و آرایش ملایم و پوشیدن لباس های شیک و ساده 

و همینطور هر پوشش مناسب جای و مکان خودش باشه 

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2706