2733
2734

سلام عزیزم خوشا ب سعادتت من اربعین کربلا بودم چی بگم برات که فقط بری تا بفهمی بین الحرمین که میگن یعنی چی‌ ببینی بهشت یعنی کربلا....رفتی اونجا دعای آل یاسین بخون بگو یاامام حسین وحضرت ابولفضل من دعا روخوندم امانت میزارم‌پیش شما که لحظه مرگم کافر ازدنیا نرم.بعدش زیارت عاشوراروبخون.تورووووو خدا تا رسیدی ب ضریح دعای فرج روبخون هرچی سختی میکشیم از دوری ازامام زمانه.التماس دعادارم عزیزم کاش منو یادت بیاد اونجا دعام کنی😢😢 دلم هواشو کرده 

میشه واسه حاجتم ازته دل صلوات بگین
باشه عزیزم .اسکرین میگیرم از اسمت یادم نره

خوشابه سعادتت سلام منوهم به اقابرسون بگوشرمنده اشم،بدجوردلتنگشم،دلم براش پرمیزنه،بگوببخشه جواب محبتشواینجوری میدم،توروخدابهش بگوایناروازطرف من

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوش ب سعادتت سلاممونو ب اقا برسون 

برا این دوستانی هم منتظر بچن یا بچه مریض دارن دعا کن لطفا باشد ک انشالله دعای شما در حقشون مستجاب بشه😘😍

ی صلوات لطفا از ته دل برای براورده شدن حاجات و رفع مشگلاتم🙏🙏🙏❤😘😙
سلام عزیزم خوشا ب سعادتت من اربعین کربلا بودم چی بگم برات که فقط بری تا بفهمی بین الحرمین که میگن یع ...

مرسی عزیزم از راهنماییت .همه بچه هارو دعا میکنم اگه قابل باشم

2740

استاتر راستی نماز وحشت بخون برای خودت اونجا به امانت بسپار پیش امام حسین من بعد برگشتم از کربلا یه سخنرانی گوش کردم میگفت بهترین کار اینه توی کربلا ادم نماز وحشت بخونه بزاره به امانت بگه یاامام حسین هروقت مردم بدادم برسه نماز الانم....منکه کسی اینو بهم نگفته بود نمیدونستم کلی حسرت میخورم

میشه واسه حاجتم ازته دل صلوات بگین