2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر خوشبحالت؛تروخدا اگ شد ؛لطفا؛اسم منم بیار اونجا یه لحظه فقد بگو حاجت آرزو هم برآورده شه😙😙

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2731

التماس دعاي فراوان      تورو خدا براي درمان بيماريم دعا كن ..ممنونتم.  .

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

عزیزم منم خیلی دعا کنن خدا بهم فرزندانی سالم و صالح بده

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
2740
باشه عزیزم .اسکرین میگیرم از اسمت یادم نره

عزیزجان منم دعا کن گره از کارم باز بشه

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم

خوش ب سعادتت عزیزم...انشاالله ک زیارتت قبول باشه... میشه ی خواهش کنم ازت؟تو خانواده ما ی مشکل خیلی بزرگ ب وجود اومده میشه رفتی اونجا بگی زندگی داداشم از هم نپاشه؟میشه بگی شوهرم برگرده?اگ پستم رو دیدی و خواستی اونجا دعام کنی ی لایک کن ک بفهمم مچکرم🙏😔

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706