2737
2739
عنوان

خانما یه سوال

64 بازدید | 14 پست

ببخشید خانما آیا ترشح سفیدمایل به شیری رنگ به معنی عفونته؟البته بدون بو وخارش هست قبلا عفونت داشتم ترشحاتم غلیظ بود ولی الان سفید هست ولی غلیظ نیست مثل قبل یعنی خوب شدم؟ترشحات شما چجوریه

اگه بدبو با خارش و رنگش هم زرد یا سبز باشه عفونته.من استاد عفونتم 

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه بدبو با خارش و رنگش هم زرد یا سبز باشه عفونته.من استاد عفونتم 

نه عفونتم که داشتم خارش وسوزش نداشتم ولی ترشح داشتم فقط الانم دارم ولی انگاری رقیق ترشده 

یعنی ترشحم عادیه؟خوب شدم یعنی؟آخه بعضیا میگن باید مثل سفیده تخم مرغ شفاف باشه

اره عادیه بابا ترشح خیلی خارش داره

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
اره عادیه بابا ترشح خیلی خارش داره

وای خدا کنه خوب شده باشم الان چندین ماهه دارم دارو مصرف میکنم دیگه کلافه شدم میخوام اقدام کنم واسه 

نی نی ولی خوب نمیشه عفونتم

نه عفونتم که داشتم خارش وسوزش نداشتم ولی ترشح داشتم فقط الانم دارم ولی انگاری رقیق ترشده 

خب پس عفونت نیس 

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2738
خدا کنه عفونت نباشه باید برم دکتر تاخیالم راحت بشه شما عفونت داری؟

من قبلنا عفونتم در حد المپیاد میشد.ولی از وقتی حانله شدم ندارم.اره حتما دکتر برو اگه خارش داشتی یا بدبو باشن 

من قبلنا عفونتم در حد المپیاد میشد.ولی از وقتی حانله شدم ندارم.اره حتما دکتر برو اگه خارش داشتی یا ب ...

گلم تا حالا چندتا دکتر رفتم همه دارو هارو دادن مصرف کردم ولی خوب نمشم چیکار کردی خوب شدی؟کاش منم خوب میشدم

گلم تا حالا چندتا دکتر رفتم همه دارو هارو دادن مصرف کردم ولی خوب نمشم چیکار کردی خوب شدی؟کاش منم خوب ...

من اصلا و ابدا شو.رت نمیپوشم و فقط شلوار نخی گشاد دامنی میپوشم.اینا درمون منن😂قرص و امپولا یادم نیستن فقط پناد ان ان و کلوتریمازول یادمه قاطی میکردم و روزی دوبار استفاده میکردم.و پماد داخلی کلوتریمازول.

پمادارو استفاده کردم واسه من که جواب نداد 

والا من ۵ سال اول ازدواجم اکثر روزای سال عفونت داشتم.بیشتر مشکل من از لباس زیر و لباس جنس پلاستیکیه.دیگه خوب شدم.عنبر نسا دود کن عالیییییییه برا عفونت

2706