2733
2739
عنوان

به نظرتون اين مسئله مشكوكه؟

573 بازدید | 42 پست

اعتراف مبكنم از وقتي داستان هاي ني ني سايت ميخونم

خيلي خيلي ريز بين تر از قبل هستم و كوچكترين حركت شوهرم و تو ذهنم تحليل ميكنم و ب راحتي از كنارش نميگذرم... حالا دختر خالم كه برام مص خواهر ميمونه يه خاستگار داره خيلي باهم خوب مچ شدن و انقد باهم خوب و خوشحالن كه ادم دلش ميخاد .... ولي خاستگارش دو روزه غيبش زده و ميگه فاميلمون حالش خيلي بده و چون ايشون تو بيمارستان كار ميكنه پيگيري هاشو خاستگار دختر خالم انجام ميده و فقط اخر شب زنگ ميزنه ٥ دقيقه صحبت ميكنن

و تازه ميگه من چند روز ب همين منوال هستم، اگهههههه بتونم زنگ ميزنم. من اصلا ب اين جمله حساسم كه از قبل داره پيش بيني ميكنه كه من نيستم (كه توام زنگ نزن خودم بتونم زنگ ميزنم)..دختر خالم خيلي ناراحته چون خيلي بهش وابسته شده و ميترسه پاي زن وسط باشه. چون فكر ميكنه بلاخره در طول روز ميتونس يه زنگ بزنه و يا جواب زنگاش و بده.

و ازطرفي با خانوادش انقد ازتباط نداره زنگ بزنه امار بگيره و ميگه شايد بدش بياد و بگه چقد شكاكي...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

دختر خالم ميگه با وحودي كه سركار ميرن و خيلي مشغله دارن

روزي در مجموع ٢-٣ ساعت تلفني صحبت ميكردن هروز. شبا موقع خواب حتما حتما بدون استثنا باهم صحبت ميكردن. ساعاتاي ناهار بهم زنگ ميزدن و در خاليكه ناهار ميخورذن صحبت ميكردن چون وقت نميشد.و پيامك بازي هم بجاي خودش داشتن...

من که سر این داستانای خیانت اینقد شکاک شده بودم که رفتم یواشکی پیرینت خط شوهرمو گرفتم بعدا پشیمون شدم چرا به بدبخت شک کردم😞 

ولی این قضیه که گفتی کاملا شک برانگیزه

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞

حتما زنش متوجه شده می‌خواد چند روز کاری نکنه😐😐

هیچی بعید نیست فقط بگو چشماشو باز کنه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

یکی  از اشناهای    ماهم    همینجوری   بود   و بعد   تماسها  هی کم  شد  تااینکه  پسره  کلا  زد زیره    همه   چی .   البته    فقط در مرحله خواستگاری و اشنایی  یک ماهه  بود. ولی   بعدا کاشف به   عمل اومد   یه  دختره   دیگه  رو میخواد    و خانوادش   مخالفت میکنن.      خییییییلی حواستون   رو جمع کنید

چششون در آد ان شاالله هر کی زندگی جوونی رو چشم میزنه و به هم میزنه من خودمم همینجوریم خیلی سریع چشم میخورم شده کابوس برام بگو هر روز 4 تا قل ها رو هر وقت یادش اومد بخونه ان شاالله مشکلشش حل شه هر چه زودتر

شهزاده و پرنسس
2706