2733
2734
عنوان

از دست این شوهرم اخه چیکار کنم من

2059 بازدید | 102 پست

خیلی دلم گرفته بچه ها انقدر گریه کردم که سر درد گرفتم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بقیه اش

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
چرا عزیزم بگو خودتو خالی کن

بخوام بگم کلی میشه بخدا دارم دق میکنم تنهایی و از دست این مردک

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2738
بخوام بگم کلی میشه بخدا دارم دق میکنم تنهایی و از دست این مردک

ای بابا عزیزم مشکل همه جا هس سعی کن با شوهرت حرف بزنی مشکلتو حل کنی یا اگه حل نمیشه ولش کن بره البته سخته گفتن ترک کردن ولی هیچی مهم تر از خودت نیس

اگولی پگولی 💓😻
بقیه اش

مثل یه تیکه سنگ میمونه این همه ساله جونم به لبم اومده یه آدم سرد و خودخواه و خسیسه. نشستم با این وضع ام تو اتاقم گریه میکنم رفته نشسته پای تلوزیون انگار نه انگار

ای بابا عزیزم مشکل همه جا هس سعی کن با شوهرت حرف بزنی مشکلتو حل کنی یا اگه حل نمیشه ولش کن بره ...

یازده ساله ازدواج کردم انقدر بهش گفتم و حرص خوردم شدم یه ادم عصبی و افسرده انگار با دیوارم خونواده امم از این بدتر به زور شوهرم دادن اصلا پیششون نمیرم که بخوام جدا بشم اونا بدتر اذیتم میکنن توی شهز غریب تک و تنها از گریه هم خسته شدم

مثل یه تیکه سنگ میمونه این همه ساله جونم به لبم اومده یه آدم سرد و خودخواه و خسیسه. نشستم با این وضع ...

زیاد گریه کردن حرمت اشک رو از بین میبره و مردا بهش میگن اشک تمساح سعی کن بره هر چیزی گریه نکنی بیشتر حرف بزن راجع به مشکلت کمتر گریه کن 

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
2706