2733
2734
عنوان

معرفیه یک سونو گرافی خوب در همدان

| مشاهده متن کامل بحث + 14116 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونایی که جفت سرراهی هم داشتن اومده بودن؟ آخه به من مامای مرکز بهداشت گفت چون جفتت سرراهی هست و سزار ...

آره اومده بودن کلاس آخه تا هفته های آخر معلوم نیست ممکن جابه جا بشن الان بچه من بریچه اگه تغییر نکنه سزارینم ولی گفت از هفته 30 به بعد بیشترشون جابه جا میکنن خودشونو

بچه ها جنسیت رو چند هفته دکتر صالح میگه؟؟ چقدر درست میگه

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2738
شما رفتین؟ ان تی جنسیت درست میگه؟

اره رفتم گفت احتمالا دختره ولی گفت صد درصد نیست ..زوده خودم بچشم دیدم به ی خانمی گفته بود دختره هفته۱۸ اومده بود پسر بود

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
اره رفتم گفت احتمالا دختره ولی گفت صد درصد نیست ..زوده خودم بچشم دیدم به ی خانمی گفته بود دختره هفته ...

به منم‌گفت ظاهرا دختره. ولی پایین ان تی کوچیک نوشتهm دکترم گفت جنسیتشم حدس زده پسر.. نمیدونم کدومش درسته. انومالی هم ۶ ام میرم😐

به منم‌گفت ظاهرا دختره. ولی پایین ان تی کوچیک نوشتهm دکترم گفت جنسیتشم حدس زده پسر.. نمیدونم کدومش د ...

جدی؟؟ رفتی بیا بگو چی بود

عزیزم امروز رفتم گف دختره😍

مبارکه ایشالا دعا کن ۳ روزه دل درد دارم چون ای وی اف کردم خیلی نگرانم بعدظهر میرم دکتر 

2706