2733
2734
عنوان

حوالی سی سالگی

798 بازدید | 46 پست

حوالی سی تا چهل سالگی

فهمیدم هرچه زیستم اشتباه بود!

حالا می‌فهمم

چیزی بالاتر از سلامتی

چیزی بهتر از لحظه ی حال

بااهمیت تر از شادی

باارزش تر از تخیل

و در صدر ِ همه

نفسهایی که نفهمیده دَم و بازدَم می‌شدند! نیست

حالا می‌فهمم

استرس

تشویش

دلهره

ترس ِآزمون

ترس ِنتیجه

ترس ِکنکور

اضطراب ِسربازی

ترس از آینده

وحشت از عقب ماندن

دلهره تنهایی

تردیدهای ِمستاصل کننده

نگرانی از غربت

وحشت از غریبی

غصه‌های ِعصر ِجمعه

هرگز نه ماندگار بودند

نه ارزش ِلحظه‌های ِ هَدَررفته‌اَم را داشتند.

حالا می‌فهمم

یک کبد ِسالم چندبرابر ِلیسانسم ارزشمنداست.

کلیه‌هایم از تمامی ِکارهایم

دیسک کمرم ازمتراژ ِخانه

تراکم ِاستخوانم ازغروب‌های ِجمعه

روحم از تمام ِنگرانیهایم

زمانم ازهمه‌ی ناشناخته‌های ِآینده‌های ِنیامده اَم

شادیم ازتمام ِلحظه‌های ِعبوسم

امیدم ازهمه‌ی یاس‌هایم باارزش‌تر بودند.

حالا می‌فهمم

چقدر موهایم قیمتی بودند

و

چقدر یک ثانیه بیشترکنار ِفرزندم زنده بمانم

ارزش ِتمام ِشغلهای ِدنیا را دارد.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اضطراب سربازی😁😁

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2740
۳۰ سالگی خیلی بدم میاد.

برای چی؟

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

عاشق ۳۰ سالگی ام...بهترررین سن هست خصوصن برای یه زن...سن پختگی و در عین حال طراوت و شاداب بودن...خیلی سن شیکیه بنظرم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706